1. Scarface__

    Scarface__ Novi član

    Pozdrav svim clanovima, ako moze pomoc pri kupovini nekog mp3 playera od nekih 30 km,hvala unaprijed.
     
  2. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Za te pare nemas nekog prevelikog raznolikog izbora, vecinom se sve svede na isto. Pogledaj u par radnji, i pogledaj koji je najveci kapacitet za te pare koji mozes dobiti, jer tesko da ces naci neku revolucionarnu funkciju na jednom sto drugi nece imati.
     
  3. Scarface__

    Scarface__ Novi član

    Hvala na brzom odgovoru.
     
  4. Reznor

    Reznor Overclocker

  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Imaš u Imtec-u za 50KM TakeMS MP3 player SPORTY 4GB. Mislim da ovako izgleda, bez displeja:

    [​IMG]
     
  6. Scarface__

    Scarface__ Novi član

    Hvala svima na preporukama, od jarana sam uzeo neki mp3 ima 2 gb ono nista vrijedno spomena ali eto opet radi za sada svoj poso:)
    Player se puni preko usba ono spoji se na pc, pa me sada zanima imali ikakav punjac da uzme pa da usb u njega stavim jer ovo je beze vako , negdje kada odem nemam pc sa sobom tako da nemogu puniti nista.
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Kupiš nešto ovako:

    [​IMG]
     
  8. Scarface__

    Scarface__ Novi član

    E hvala ti puno jarane, potrazicu to odma , znam da sam dosadan ali ako mozda znas ti gdje ima da se kupi to,hvala.
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Zavisi odakle si. Nisam sebi licno tražio ali sam cuo da ima za desetak KM a.. inace, trebalo bi da bude u radnjama tehnike. Pogledaj pa možda naletiš negdje.