MSN problem?

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by semira_mo, Jan 9, 2009.

  1. semira_mo

    semira_mo Novi član

    Nece da mi udje na MSN, kad otvorim Troubleshooter, fali kvacica na Wireless. Sta da radim?
     
  2. Moncho

    Moncho Komšija

    Sta da radis...

    tacnu gresku koju ti javlja msn copy/paste u google i medju prvih nekoliko rezultata nalazi se rjesenje.
     
  3. GW

    GW Moderator

    Pogledaj da li je sat dobro naštiman.
     
  4. _amar

    _amar Aktivista

    I datum :mrgreen:
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Da ne otvaram novu temu bezze. Nikada nisam koristio MSN.. pa me interesuje par sitnica cisto informativno:

    - Dal se moze ono.. kada promjenim pozadinu da se slika vidi kako jeste a ne da imam prfeko onaj sivi filter il sta je vec

    - Kada postavim sliku zasto je ono.. u kockicama.. kao da je razvuklo sliku od 100x100 na 800x800

    - Kada kliknem na neke kontakte kaze da ne mogu da se dopisujem s njima ..trebam novi adobe flash player.. ja ga skinuo i nista nije promjenjeno

    - Kada stavim da neko vidi sta slusa,.. jel samo radi na WMP ili moze nekak oda ide preko nekog drugog playera (ne mogu koristiti WMP)



    et toliko
     
  6. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Znam samo odgovor na zadnje, imas plug-inove za Winamp - guglaj. To prvo nisam bas skonto, ali cini mi se da hoces promijeniti background u konverzaciji? :lol: Gay feature totalno.
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    hurmash1ca, gej fjučur je komplet MSN.. vidis koliko ga koristim da ne znam nista na njemu :D

    Ma evo ba ovo:

    [​IMG]
    (evo candles da popunim ugodjaj)

    Prvo slika mi je "kockasta" a drugo vidis ovo preko sivilo ..ko filter. Hocu da mi bude crno skroz a ne da mi ide ovaj sivi djavo.

    Plug in mi ne radi.. cim ga instalirma i otvorim winamp odma error i moram zatvoriti winamp. Modza bio radilo sa promjenom winampa al.. tamam posla.

    Ma generalno mi treba sve o MSN-u ..ubacivanje i smajlija i kolike animacije mogu biti, zasto neke smanji na manju rezoluciju, ovo ono. Ma duga prica al eto. Sve sam skontao samo ovo sivo i "pucanje" slike ne kontam.
     
  8. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Ne moze drugacije. MSN ce ti smanjiti sliku i optimizovati je da bude sto laksa za pozadine, pa neces stavljati HQ .jpeg kao background :lol:
    Sto se tice sivila, zamisli da ti neko posalje crnu pozadinu, kako bi citao slova?
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    hmmm... moze slati pozadinu kakvu hoce ako jane cu da je postavim. I nije stavr da pozadina bude crna.. moze i roza ali ono.. da ne bude taj filter. Znaci ipak nije "podesivo". hmm..
     
  10. zoi

    zoi Veteran foruma

    last.fm ti radi sa msnom i winampom :)
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Ma ima onaj plugin 0.31 sto ne radi kod mene ali mislim da generalno radi sa winampom. Mozda s novijom verzijom winampa. Ne treba to meni nego genralno mi treba kako se veže msn sa winampom.. a gore kada sam postavljao pitanje dali moze winamp, nisam ni znao dal ima plugin.
     
  12. zoi

    zoi Veteran foruma

    pa preko last.fma mozes to uradit :roll: