MX Revolution prob

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by pac, Jun 18, 2009.

  1. Qler

    Qler Veteran foruma

    Kako bi to rijesili, koliko bi kostalo?
     
  2. pac

    pac Komšija

    Na ebay-u zavisi od koga kupujes znaci cijena robe+postarina! Kod logija ako ti je cijena artikla iznad neke cifre onda ti je gratis postarina. Po meni je bolje preko logija jer salju UPS-om i znas da ce ti 100% stici. nabolje bi bilo da odes na www.logitech.com i vidis koliko je para. Sve ostalo se mozemo dog preko PM-a ili mail.
     
  3. Qler

    Qler Veteran foruma

    jarane mislio sam da sam ti i poslao PM :D a ne da sa ovdje napisao :)

    u glavnom, eto sad sam bio u PCPlus-u, narucio sam. 104€ je na logitechovoj stranici, a ovdje sam platio 185KM...
     
  4. pac

    pac Komšija

    Eto jos bolje sretno koristenje!
     
  5. Qler

    Qler Veteran foruma

    hvala
     
  6. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Jel vi serete lovu kad za mishonju istresate 2 stoje? :)
     
  7. Vedo

    Vedo Moderator

    ma uzmes ga jednom i imas ga haman dozivotno, jer i da ti se pokvari nakon isteka garancije, reklamiras Logitechu i ljudi ti posalju nov novcat.
     
  8. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ma sve je to ok, ali nebi nikad dao te pare za to.
     
  9. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Besmislena je rasprava "zasto ljudi kupuju, ja to nikad ne bi kupio". Kupuju jer mogu.
     
  10. Mujka

    Mujka Komšija

    isto kosto ja nebi uzo mobilni telefon kao ti

    i moj od 10 km ima opciju da nazovem nekoga ^^
     
  11. Qler

    Qler Veteran foruma

    ne uzeh ga ja.. svi narucivali od NTCHS-a a oni pogresno zaveli u knjigama MX a u "stvarnosti" je VX.... i nigdje u gradu nema MX revolution. sad cekam nesto iz ZG-a.... pa cemo vidjeti kako ce se odviti.

    u glavnom ako neko zna da ga ima u gradu nek javi :) rado bih to sto prije rijesio.
     
  12. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    U Zenici sam negdje nasao za 165KM, ali ne znam kako se zove prodavnica. Vjerujem da je bila nekakva akcija :D
     
  13. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ne, kupuju jer im tata kupuje.
     
  14. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Ti to ne mozes znati. Drzite se teme.
     
  15. Vedo

    Vedo Moderator

    @Qler - imas ga u Tehno Marketu kod VF-a (sadasnji Konzum valjda) a mislim da je bio u Tehno Mag-u (ili se zove Tehno Prom, ne znam vise, ko kad je sve Tehno-xxx) preko puta slasticarne Egipt

    @Alibegovic - :roll:
     
  16. extibo

    extibo Komšija

    Dosad sam imao MX500/510/518 i Razer Copperhead. Trenutno koristim Intelli 1.1 SE, i pwna sve miseve koje sam posjedovao. Da, 200KM za mis je besmisleno davati.

    Cini mi se da ima u Plusu ima MX Revolution. Vidio sam ga u izlogu neki dan.
     
  17. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Niko vas ne pita jel vam smisleno ili ne dati 200KM za mis. Ovo je posljednje upozorenje, drzite se teme. Nisam raspolozen da editujem i brisem postove.
     
  18. Qler

    Qler Veteran foruma

    nema u plusu, a vidis mogao bih otici do tehnomarketa da vidim sta imaju.


    a iako se nikoga ne tice, ne kupuje tata nego ja fala bogu radim i mogu sebi priustiti mis od 200KM...

    edit:

    upravo kupio u tehnomarketu :) 165KM, ostala stara cijena jer su svi do sada trazili po 180KM i vise.

    Hvala Vedo :D
     
  19. Vedo

    Vedo Moderator

    np, tamo i jeste bio najjeftiniji :)
     
  20. Qler

    Qler Veteran foruma

    evo jutros sam donio na posao ovaj MX1000 stari sto je zezao sa lijevim klikom, rastavio ga, nasao neki ala WD spred (meni se cini AD :) ) poprskao, ocistio prekidac, ocistio onaj gornji dio gdje je klik, jos se nesto malo zezao i evo do sada radi bez problema. Vidjet cemo kako ce se ponasati :)


    a revolution radi ko' doxa.