MX Revolution

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Adi_k, Nov 11, 2008.

  1. Adi_k

    Adi_k Aktivista

    Jel zna iko gdje ima kupiti mx revolution u sarajevu, zvao sam dosta prodavnica niko nema (mobilmedia,didakta,plus) :? :? :?
     
  2. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    CT bi trebao imati.
     
  3. Juka

    Juka Komšija

    da u CT-u ti je 169KM kolko se sjecam.
     
  4. Vedo

    Vedo Moderator

    Danas jaran uzeo G9 za 119 KM u TehnoProm-u (cini mi se da se tako zove, preko puta Egipta u Ferhadiji). Zadnji komad je pokupio..Cijena je stvarno bila FAK, u Plusu je 190 :smt007

    Vidi ovdje:
    http://www.abacus.ba/Proizvod.aspx?id=4654
     
  5. JVC

    JVC Overclocker

    Kakav plus ljudi pa oni su postali najskuplja firma u gradu sa najkracom garancijom na svoje proizvode.
     
  6. Adi_k

    Adi_k Aktivista

    Evo narucio sam mis u CT-u, sutra stize, hvala svima. moze lock
     
  7. Juka

    Juka Komšija

    samo potvrdi cijenu da znamo :wink:
     
  8. Adi_k

    Adi_k Aktivista

    169km
     
  9. Adi_k

    Adi_k Aktivista

    Kakav bezobrazluk od strane CT-a, narucio sam mish u cetvrtak i dao avans, i govore mi danas ce sutra ce, i sad me zovu i kazu zajebala se kolegica nema misa na stanju, nemam stvarno komentara ... fuj ...
     
  10. Juka

    Juka Komšija

    dobili avans nazad???
     
  11. Adi_k

    Adi_k Aktivista

    Ma moram otici po njega.
     
  12. Juka

    Juka Komšija

    kreteni, idi vidi u tehnopromu, povoljni su logitech miševi, ja sam sebi kupio g9 koji je u ct-u košta više od 160km za 119 km :wink:
     
  13. Adi_k

    Adi_k Aktivista

    Evo kupio sam mx revolution u technomarketu, cijena 165,90 km.
     
  14. Juka

    Juka Komšija

    Sretno korištenje :wink:
     
  15. Esh

    Esh HWB

    Samo da dodam da sam ga i ja toliko platio kad se tek pojavio kod nas, a ima tome... :)
     
  16. Vedo

    Vedo Moderator

    ja sam svoj polovan platio 180 KM odprilike mjesec dana nakon sto se ovdje pojavio. Enise, Enise, kakvim mutnim putevima ti zbavljas hardver :p
     
  17. Esh

    Esh HWB

    Nije muljanje, dobio sam nekih 10% rabata :)
     
  18. Adi_k

    Adi_k Aktivista

    Jeste zadovoljni mx-om ?
    Skinuo sam program free je, uberOption 4.60, dosta stvari se dobije sto se tice podesavanja.
     
  19. Esh

    Esh HWB

    Mislim da sam na Vedinoj temi sa istom tematikom vec pisao da sam izuzetno zadovoljan ergonomijom te "ponasanju" u igrama, no s obzirom da je mish vec poprilicno ostario i prosao veliki broj ciklusa punjenja baterije, sada je taj "uzitak" poprilicno cest uz moj nivo koristenja :)
     
  20. Adi_k

    Adi_k Aktivista

    Ne preostaje ti nista nego da kupis isti mish :lol: Opet ce sve biti kao prije :D