N81 -gdje, sta, kako

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Dog_Father, Apr 19, 2008.

  1. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Znaci prednosti/mane, iskustva ovo ono. I interesuje me koliko je ovaj fon po trgovinama? Uposlio me haver, a ne da mi se ici hodati i traziti.
     
  2. zoi

    zoi Veteran foruma

  3. Sale

    Sale Aktivista

    za koliko love je ovaj jedan ?
     
  4. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Pa i ja pitam. Na marketu neke konfuzne cijene, od 500 do 1300.
     
  5. selvin

    selvin Moderator

    najbolje da se javi neko ko posjeduje ovaj model i kaze nesto iz iskustva, ovako specifikacije ti gotovo nista ne znace.. a na marketu sve preko 800-900 za ovaj model je pretjerivanje.. a ti modeli od 500 sigurno imaju neku falinku, jer ipak ovaj model vrijedi vise..
     
  6. Qler

    Qler Veteran foruma

  7. ming

    ming Veteran foruma


    Poznavajuci mentalitet nase raje dobit ce samo znakove ''fale'' za telefon, pravac neki top AA sajt za mobile review i provjeriti ocjene. Mada ti ni oni ne mogu reci kakav je proizvod za 6-7 mjeseci, to se testira sedam dana.
     
  8. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    kakav god da je telefon, ako ima pokretnih dijelova u dizajnu, nema prolaznu ocjenu kod mene. :smt003
     
  9. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Da, da i ja kazem iskljucivo monoblock. Povraca mi se kad vidim onu LG cokoladu i njemu slicne. :smt078
     
  10. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    8 odgovora, i niko mi nije napisao nista korisno.
     
  11. Moncho

    Moncho Komšija

    mobitel je manje vishe OK, osim sto je uprskano sa camerom niske kvalitete s obzirom na ostale osobine mobitela.Fino lezi u ruci, jeste da je malo vishe glomazan s obzirom na ostale mobitele, ali svakako vrijedi para. Video uradaci su solidne kvalitete dok se za slike ne moze to reci. S obzirom da sam pazario n95 8GB za 950 KM, ne bi trebala da ide preko 650-700 km. Naravno govorim o kupovini na crnom trzistu .