1. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ih on je zlatan, kakav je Siemens. da dodju pameti pa naprave dobar softver (hardver je prilicno ok, a i dizajn) cak bi ga uzeo u opticaj. ovako su Nokia i SE jedina razumna rijesenja. i pokoja Motorola.
     
  2. einlanzer

    einlanzer Aktivista

    Preću na nokiu samo zbog smart phone-ova :D :D Ovaj p900 i p910 skupi malo :D :D
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    imas i P800, stariji ali odlican.
     
  4. Qler

    Qler Veteran foruma

    Nokai 6630 :D strava mob :D

    ako nemas love uzmi 7610, malo slabija od 6630 isto dobar mob, jedino sto je dizajn malo neobican :D ali se brzo navikens na onaj raspred tipki :D ja sam poslije 3 poruke vec bio ko na svom terenu :D

    i na kraju, 6600, imam je ja, jedine mane po meni su sto ima ona joystick umjesto onog 5 way dugmeta, i mogao bi joj zvucnik biti jaci, a to je sve ispravljeno kod predhodna dva.
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    6230i - pored 6680 najbolji telefon koji Nokia po mom misljenju ima u ponudi.
     
  6. einlanzer

    einlanzer Aktivista

    Zar 6230i nije s40 phone?Onaj što nije smart phone?
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Da. ali nema veze. Smartphone serije 60, 70 i 80 su malo prenapuhane. Nude dosta ali nije to to.
     
  8. ming

    ming Veteran foruma

    Ma ljudi samo Nokijon :mrgreen:
     
  9. postal dude

    postal dude Aktivista

    nezna sta valja skontace kad se zavali. :mrgreen:
     
  10. postal dude

    postal dude Aktivista

    6680 jot bolje w800 i k750i
     
  11. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ova dva SE nisu ni blizu 6680 po funkcijama.
     
  12. einlanzer

    einlanzer Aktivista

    uff,mislim da su vrlo skupi gledajući na funkcije koje poseduju...uredu super kamera,dizajn,mp trice ali meni treba prava funkcionalnost :p A da ne zaboravimo ni njihovu cijenu :D
     
  13. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    moj glas za Razr V3 Black. :eek:
     
  14. syss

    syss Veteran foruma

    a razr v3i? si vidio? :wink:
     
  15. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ih to je tek frisko a i skupo. cijena na jednom sajtu od 999EUR me jako brzo ohladila. originalni V3 mi je jos uvijek extra fontele, a sad mu je cijena prihvatljiva koliko-toliko. da mi se rijesit ove glomazne 6600, a i smartphone-i su mi u zadnje vrijeme jako dosadili tako da trazim jednostavnije rjesenje.
     
  16. Qler

    Qler Veteran foruma

    i ja planiram da prodam 6600 :D hocu da uzmem 6230i :D


    nego da ne otvaram novi topic, zna li ko kako otkljucati MMC?! Buraz kupio 6230 i zakljucana kartica, nema pi*ke da je otkljucam!

    ako ko ima kakvo rjesenje, bio bih mu zahvalan! :D
     
  17. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ima nekih programcica na netu, samo mislim da ce ti trebati eksterni citac/pisac kartica. mozda ima programa i za samu instalaciju na mobitelu, ali ne bih ti znao reci. probaj u google staviti "nokia 6230 mmc card lock/unlock" ili nesto slicno.
     
  18. Qler

    Qler Veteran foruma

    ma stavljao sam, nema, nasao sam jedan program, snimio na svoju 6600 i stavio burazerovu karticu. ne moze. kazu neke imaju neki mmcstore file, u njemu pise, nema ni toga, nista ne radi

    e jedino kazu da moze da je moze formatirati 9210 nokia, al ko to ima?!

    izgleda da je moze bacit' :( :x
     
  19. syss

    syss Veteran foruma

    ajmo sad pišite vamo najjeftinij mob koji ima edge i bluetooth, sve ostalo je nebitno... da čujem :wink:
     
  20. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    6230i :mrgreen: Qler - ako ne uspijete, daj meni karticu. :eek: