1. syss

    syss Veteran foruma

    6230i je odgovor meni? kolko keša?
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    oko 250E :roll: :x
     
  3. Qler

    Qler Veteran foruma

    nismo uspjeli, nemam pojma sta ce sa njim, ja sam mu rekao il da je nekom proda il' da je baci!

    citao sam da je moze formairati 9210, a ima on (buraz) neku haverku koja to ima, pa ako to ne uspije, jebaji ga, nek radi sa njom sta hoce. ja cu uskoro kupiti sebi 256MB (ako ima ko da proda :D nek se javi, da vidimo sta cemo :D ) a njemu cu dati ovu od 32MB i nek pjeva :D
     
  4. emir.dzs

    emir.dzs Novi član

    Da daba ne spamam i ne otvaram novu temu evo ovdje cu postaviti svoje pitanje.

    Trenutno imam K700i kojeg imam skoro od dana kada je izasao mislim da sam ga vamo prvi i dobio a dug je period od kada je izasao pa sam kontao da ga mjenjam za neki drugi. Kontam na nokiu N.Gage pa ja vas sada pitam za misljenje koji je N.Gage bolji obicni ili QD i kakva im je razlika i koliko im se otprilike krecu cijene ? ;)
     
  5. Qler

    Qler Veteran foruma

    ma ngage je fula mob.. bolje ti je uzmi 6600 ili ako mozes 6630...

    e sad ako ti BAS treba mob da igras igrica :) onda uzmi ngage imas onu verziju sto ima i kameru.. ne znam tacno koja je. obavezno uzmi min 256MB memorije i opleti po igrama. ja sam igrao onaj tony hawk skate kako li vec, moto gp i neki rally i mogu ti reci :) nije losa stvar :) pogotovo ako ides na put u busu.


    zakljucak: kao mob, po meni fula.. kao gameboy :mrgreen: :) odlicno :D
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    uzmes 6630 ili 6680 i pucas emulatore...
     
  7. Qler

    Qler Veteran foruma

    malo je hebeno na njima igrati zbog rasporeda tipki. kod ngage su tipke bas za igranja. a 6680 sam nesto gledao.. osim druge kamere i nema neka znacajnija poboljsanja u odnosu na 6630... onako na papiru i malo prakticnog testiranja...
     
  8. emir.dzs

    emir.dzs Novi član

    hehe nisam trazio savjet za mob vec za N.Gage i pomoc oko nje :mrgreen:

    Niko mi ne rece koliko kosta obicni n.Gage i N.Gage QD?
    A nisam znao da ima verzija N.Gage sa kamerom :?
    Posto je ta i imal kakva slika od tog moba.


    Kod sestre mi je vec odavno 6680 tako da nemam potrebe sebi uzimati :mrgreen:
     
  9. Qler

    Qler Veteran foruma

    ma ngage mozes sad naci za 100KM... a te su zadnje verzije imale kameru... nema ih puno kod nas...
     
  10. emir.dzs

    emir.dzs Novi član

    Koliko sam pohvatao po internetu informacija uvidio sam da je obicni N.Gage dosta bolji od QD. Jefitniji je od QD, podrzava radio i MP3 dok QD nepodrzava, QD ima 4096 bas kao i obicni N.Gage, rezolucija 176x208 piksela kao i kod obicnog N.Gagea, cak sam prociteo negdje da je zvuk na N-Gage 44.1 kHz STEREO a na QD je 16 kHz MONO i jos dosta cinjenica koji ukazuju na to da je bolje uzeti obicni N.Gage.


    Samo jos nesto. Koliko max. memorije podrzava obicni N.Gage, koja max. MMC moze da se strpa u obicni n.gage (mislim po memoriji)?
     
  11. Qler

    Qler Veteran foruma

    mislim da ide do gige mada bi ja max stavljao 512 i to bi probao prvo jer zna usporiti mob...


    i QD je valjda oslabljena ona... nemam pojma...
     
  12. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Evo ja kontam da prodam 256 mb karticu i uzmem sebi od gigu, i opleti po filmovima i ostalim stvarima 8) :mrgreen: .
     
  13. Qler

    Qler Veteran foruma

    ma nikako mi se ne da da uzmem za ovo moje karticu... ili je nema il ja nemam para :D neda se usranom do potoka.... nikako...
     
  14. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    izvinjavam se sto ulijecem al da ne postavljam novi topic KOJI MI JE NAJBOLJI IZBOR do 250 - 300KM :?:
     
  15. Qler

    Qler Veteran foruma

    6230 ili 6600... bar po meni...
     
  16. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Nek uzme 6600 jer se ona kod nas moze naci nova za 177€ :mrgreen:
     
  17. virtualx

    virtualx Aktivista

    e i meni je zapeo n-gage za oko
    planiram uzimati neki mob. prvenstvano za igranje igrica,posto su dzepne konzole skupe a uz to nemozes igrati piratske igre komercijalne.
    znaci ima li neki bolji izbor ,sta da uzmem ,koji mobitel za igranje igrica , za koji se moze naci dobrih igrica.
     
  18. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    N-Gage nema alternative. :wink: