Nadogradnja

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by [tota], Sep 20, 2003.

  1. BeastMaster

    BeastMaster Aktivista

    Athlon 64 je čak pregazio Intela P4EE i u divx kompresiji i editovanju, tako da ni to više nije tačno, za starije generacije (tbred...) je bilo tako (da je intel brže odrađivao posao) ali sada (barton, athlon64..) više nije....
    Pozdrav
     
  2. [tota]

    [tota] Aktivista

    Kao prvo komp nije meni nego prijatelju :( Odlučio je uzet (on) Barton 3200 1gbram Abit NF7 sa raidom 2.0 Corsair XMS 3500 Saphire Extreme Edition(tako nešto) 256ram, Chiftec Big tower vodeno hlađenje Thermatlake (nagovorio ga ja:) 2xWD raptor 10k ili 15k .....Logitech MX 300 i Logi Navigator. Sony 22inča pro monitor 5000km
     
  3. BeastMaster

    BeastMaster Aktivista

    Pa neka barem uzme Logitech MX 500, nemoj taj MX 300...
     
  4. syss

    syss Veteran foruma

    raptor na 10k u sata raid 0 polju, obavezno mx500! thermaltake vodeno hladenje nije neki raj... rade napravi neku samogradnju... a ako vec takav "stroj" uzima nije mu potrebno neko astronomsko hladenje (i coolermaster aero 7,8 ce bit dovoljno), jer je to po vec defaultu jaaaaaako brzo... uglavnom potrebe za clockanjem nema... pretjerano :D :D
     
  5. BeastMaster

    BeastMaster Aktivista

    Nadam se da znaš koliko su raptor diskovi bučni :)
     
  6. syss

    syss Veteran foruma

    ma nece bit bucniji od cpu hladnjaka, a kad se zadubis u sony-evih 22" onda te buka ne jebe tako jako :wink:
     
  7. BeastMaster

    BeastMaster Aktivista

    veruj mi baš je neprijatno bučan :) onaj neprijatan pisktutav zvuk....