Naj neoptimiziranije igre , bar do sada

Discussion in 'Igre i konzole' started by Sale, Jan 27, 2007.

  1. Sale

    Sale Aktivista

    Koje su to za vas????
     
  2. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Gotovo sve sto je izaslo u zadnje 2 god. Oblivion i FEAR pogotovo.
     
  3. Sale

    Sale Aktivista

    Dodajem NFS CARBON :roll:
     
  4. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    itekako, svi nfs-ovi od U:2.
     
  5. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Star Trek: Legacy
    Neverwinter Nights 2
    Ghost Recon: Advanced Warfighter
     
  6. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Civilisation 4
     
  7. ming

    ming Veteran foruma

    A kikiriki igraca sve u zadnjih mjesec-dva;

    Uber kec
    Deus Ex
    Fallout Tactics
    F1 svaka
    FEAR
    Perimiter
     
  8. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Bome meni je Deus Ex fino radio. Onaj nastavak Invisible War koji je inace ocajan i nije ni do koljena pravom Deus Ex-u jest neoptimizoran. Mozda si mislio na Invisible War?
     
  9. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Midnight Madness?
    Soker 4,5,6
    Fallout 1 mi se rushio svakih 5 min
     
  10. ming

    ming Veteran foruma

    Ma gdje je radio? Mozda na danasnjoj konfiguraciji, pokreni na 1ghz 512mb i GF2 Ti ne mogu maximalni detalji. Da napomenem da je preporuceno 400mhz, 64rama i neka jad grafika.
     
  11. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Hm, bila je cetvorka na 1,6GHz, 512MB rama, MX 440...to mi je bio prvi komp. Solidno je guralo. Doduse tad sam imao znatno nizi prag prema trzanju. Sad mi svaki kur** smeta. Ako nemam zakljucan framerate na 60FPS-a ne mogu igrat. Tad se picilo i na 20-25-30 :D Mladost...
     
  12. ming

    ming Veteran foruma

    IL2 Sturmovnik
     
  13. Neso

    Neso Komšija

    Ja sam prije na Pentium 4 1,8 Gzh, GF MX 440 i 512 rama imao problema sa GTA 3.Mijenjao sam jos neke dijelove i uvijek mi je ta igra trzala.Medutim koliki sam ja manijak bio za tim GTA 3 ipak sam ga igrao na nekih 20,25 FPS-a i prekucao.
     
  14. vnm_

    vnm_ Komšija

    meni je deus ex radio skoro identicno na PII400/128/TNT i na C850/256/R8500...ja kontao da ne voli ATi-ke...a dvica je naravno bila kriza u svakom pogledu pa i po optimiziranosti :)

    sjeca li se neko razlike izmedju Q3 open beta verzije i Q3 final verzije...skoro nigdje razlike u grafici a final bio duplo zahtjevniji

    daikatana je isto kriticno trzala ako se uzme u obzir koliko je ruzna bila i koliko je star engine koristila...a sjecam se da sam je igrao 2 puta do drugog levela i oba puta odustao hahaha :)

    diablo 2 u multiplayeru...

    prva verzija N64 emulatora :)

    a ove danas igre necu ni navoditi jer je svaka treca neoptimizirana...moras biti rokafeler da bi mogao igrati pristojno
     
  15. vnm_

    vnm_ Komšija

    e da, GTA3 je meni na istoj konfi losije radio nego Vice City...i to mi je misterija bila :)
     
  16. ming

    ming Veteran foruma

    Ja sam gulio Diabla na Cyrix 300mhz, 64mb rama i 4mb S3 Virge isle je do dzungle i on trzanja odustao dok nisam ubacio VooDoo2 acc.
     
  17. Neso

    Neso Komšija

    Meni ja na toj istoj konfi GTA Vice City letio na medium detaljima.Svima je to misterija jer je svima tako bilo.Vice Cty letio a GTA 3 isao nekih 20,25 FPS-a :wink:
     
  18. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Uff trenutno mi padaju na pamet Halo, Sim City 4, Metal Gear Solid 2 i Shadow of Memories (ova dva posljednja naslova su ps2 portovi pa se to i podrazumijeva). :mrgreen:
     
  19. extibo

    extibo Komšija

    Gothic 3 na svakoj masini trza. :x
     
  20. iskusni

    iskusni Komšija

    Boiling point i Rainbow six: Las Vegas