Naj neoptimiziranije igre , bar do sada

Discussion in 'Igre i konzole' started by Sale, Jan 27, 2007.

  1. Sale

    Sale Aktivista

    Splinter Cell Double Agent :mrgreen:
     
  2. Cobalt

    Cobalt Aktivista

    Sacred...

    Bug, nad bugom.. cak i sam main quest je imao bug, te svaki drugi side quest su imali bugove. :)
     
  3. maniac

    maniac Novi član

    Windows Vista :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: , (bar beta ver, za final cemo znati za koji dan)
     
  4. FearLess

    FearLess Aktivista

    i ja bi dodao jos i gothic 3
     
  5. Sanchezz

    Sanchezz Novi član

    Armed Assault (nesto poput flashpoint 2) Ljudima na Core 2 Duo masinama sa X800XT grafickim i 2GB rame zna trzat na medium... a opet nekom na slabijim masinama bolje .,.... cudna igra.
     
  6. Sale

    Sale Aktivista

    eh sad sam se sjetio, jel igrao itko od vas onu "Street Legal Racing" igru ma trzala na svim grafama koje sam imao, kod koga god sam vidio tu igru stekala je sra*je igra i to pravo :twisted: :roll:
     
  7. Ante

    Ante Aktivista

    Morrowind.

    Oblivion mi i dan danas bolje radi...
     
  8. Thomas Angelo

    Thomas Angelo Aktivista

    GTA:San Andreas

    Zastario engine - Potrebna jaka konfiguracija
     
  9. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Medal of Honor: Pacific Assault, Vietcong 1 i 2.
     
  10. Samir_Masinac

    Samir_Masinac Aktivista

    Ja ga igro dok nisam uso u onu zapaljenu kucu. Nije da trza, ledi se.

    PS. Naj se pise sastavljeno. :mrgreen:
     
  11. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    I mene su razočarali. Bi sam totalni luđak za ovim serijalom do IV dijela, ali nije ni Sid Meier više što je bio.
     
  12. Moncho

    Moncho Komšija

    pa komotno mozete ovaj topic preimenovati u nesto sasvim trece, jer kolko vidim da gotove sve igre su neoptimizirane :shock:

    inace meni je cod2 definitivno cudna igra :)
     
  13. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Nisu sve igre neoptimizirane, ali mnoge i jesu. Cod2 leti u dx7, u dx9 zasteka i na tvojoj grafi. stavis dx7, ostalo nabijes na max(rezoluciju, AA/AF, teksture) i gotovo. ;)
     
  14. Neso

    Neso Komšija

    A gledaj ovo Stivi:ja stavim u postavkama DX 9, nabijem na max(rezoluciju, AA/AF, teksture) medutim kad ukljucim Dinamic Lights na High FPS drasticno pocinje da opada :? :wink:
     
  15. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Na kojoj se rezi igras? Koristis li AA/AF? Koliki ti je framerate bez ith dynamic lights-a?

    EDIT: sulu, nije bas (pravi) OT. Ipak je tema "neoptimizirane igre". Ne raspravljamo o diskovima ili coolerima. Nego o codu2. :D
     
  16. ming

    ming Veteran foruma

    OT botovi, otvori temu i pilavi!
     
  17. Dark Ride

    Dark Ride Aktivista

    Marvel - Ultimate Alliance
     
  18. jeretik

    jeretik Komšija

    FEAR, oni life simovi tipa Singles, Desperate Housewives, itd.
    Gothic 2 & 3
    Thief 3
    Deus Ex 2
     
  19. Tenga

    Tenga Aktivista

    @Bahamut:
    FPS u MGS2 na PC-u je meni bio dobar, ako se zalis na to, dok su kontrole bile druga stvar. Dok se malo nisam pozabavio konfiguracijom kontrola da bude PS2-like nije bilo normalno, al nakon toga, sasvim fluidan gameplay. Jedini problem je to da se nemoze drzat oruzje u first personu i hodati, sto je cinilo par VR misija nemogucima.

    Za neoptimizaciju moji su kandidati:
    Boiling Point
    Gothic 3
     
  20. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    /\
    Ma nije samo u pitanju grafika, vec sam se pola dana iz***o da napravim zvuk kako treba, a i bilo je jos zalbi po netu oko tog pitanja. A da ne govorim da nije prva verzija radila na ATI karticama (jel je jel de port porta u pitanju) pa sam morao cekati danima dok se nisu japanci sjetili napraviti patch. Kontrole su posebna prica... :mrgreen: