Najbolji laptop

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by Critical~, Jun 26, 2006.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Critical~

    Critical~ Aktivista

    Code:
    NOTEBOOK TOSHIBA A100-233 CORE DUO 1,66Ghz/512mb/60gb/DVD-RW/15,4"/XP HOME***
    Code:
    NOTEBOOK TOSHIBA M100-164 CORE DUO 1,66Ghz/512mb/60gb/DVD-RW/14,1/XP HOME***
    Samo dva core duo, odnosno tri, ali nije nesto onaj treci ...
     
  2. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ali to nije IBM :D
     
  3. Critical~

    Critical~ Aktivista

    ima taj IBM, ali nije mi nesto ... a ima u PLUS-u DELL-ovih ali oni su lako zapaljivi :mrgreen: ...
     
  4. Ante

    Ante Aktivista

    Ma ok je to povukli su ove zapaljive.
     
  5. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Nije ni DELL ko IBM, odnosno Lenovo.
     
  6. Ante

    Ante Aktivista

    A nije ni los...
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ja ti Critical fino rekoh kako ces se postaviti sa kupovinom a ti opet po svome. ovo vec postaje trulo na forumu "sta kupiti, sta je bolje, preporucite mi do xxx KM hardver" i sl.
    svak udara po ovakvim postovima a na kraju niko ne j**e ove sto daju preporuke i kupuju na svoju ruku. imas fino internet, google pa trazi sta te interesuje.
     
  8. Critical~

    Critical~ Aktivista

    polako, sta si se zapalio odmah, hocu misljenje ljudih koji se razumiju, da kazu onima koji manje razumiju oko laptopa, svoje misljenje ... :wink:

    btw. kad si mi sta rekao?
     
  9. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Nemoj tako, covjek ti je prvi dao nekoliko savjeta...i to vrlo korektnih :)
     
  10. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    pogledaj na dnu prve stranice sta pise. dovoljno ti je to da uzmes dobar laptop. nema tu prevelikog mudrovanja.
     
  11. Critical~

    Critical~ Aktivista

    ajd lockaj onda ovo, kad mi niko nije konkretno rekao koji je najbolji od modela koje nudi plus

    hvala
     
  12. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ma kakav plus, nema gore firme. Evo skoro su otvorili poslovnicu u Tz ali su skuplji od svih drugih radnji. Iako ruku na srce imaju bolji ponudu nego drugi...
     
Thread Status:
Not open for further replies.