Nakon gašenja ponovo se pali

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by suad.h, Jul 7, 2013.

  1. suad.h

    suad.h Novi član

    Pozdrav,

    Dobio sam jedan računar sve je super vlasnik se žalio da mu je sis pao formatirao sam računar ali nakon gašenja on se ponovo upali i jedini moguci nacin je bilo gasenje na napojnoj sto moze ostetiti racunar,

    Sve sam pokusao drivere lan kartice opcije sve moguce ali opet isti problem.

    Dodje mu nekad i da se ugasi ali vecinom se opet upali
     
  2. dmr

    dmr Veteran foruma

    Vjerovatno power prekidac prolupo. Probaj otpojiti sa maticne pa vidi stanje onda.
     
  3. suad.h

    suad.h Novi član

    ma ne znam jarane kako ti prekidaci idu uvjek nesto zabrljam imali ko kakvo upustvo u vezi toga
     
  4. dmr

    dmr Veteran foruma

    pogledaj malo gdje pise pwr, a mozes slobodno otpojiti sve zice pa probaj.
     
  5. suad.h

    suad.h Novi član

    znam ja gdje se to nalazi obicno u donjem desnom cosku ali kako da ih postavim ne bih da eksperimentisem ako ima neko upustvo
     
  6. dmr

    dmr Veteran foruma

    Fotkaj kako su sad postavljeni da znas vratiti. Ukljuci racunar i onda iskopcaj sve. Ako bude sve ok onda je do power prekidaca.
     
  7. techton

    techton Aktivista

    Moras navesti model ploce ako zelis pomoc u vezi pinova, jer raspored nije univerzalan za svaku plocu.
     
  8. Waha102

    Waha102 Aktivista

    Ploča je problem. Nema veze sa napojnom ni pinovima. Znači ploču moraš zamijeniti ako hoćeš taj problem da riješiš.
     
  9. dmr

    dmr Veteran foruma

    niko nije ni spomenuo napajanje.