Navigacija mio 268 digiwalker

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Shilje, Aug 8, 2008.

  1. Shilje

    Shilje Aktivista

    Zamolio bih ako neko ima slucajno nekog iskustva sa ovom ili uopste nekom drugom navigacijiom da mi pomogne jer ono sto sam nasao preko googla nije mi pomoglo ili je na nekom drugom jeziku osim engleskog.Ono sto sam uspio vidjeti preko youtube je na spanskom i komplentna instalacija i karti i OS ide preko citaca kartica ako se ne varam,pa eto ako neko zna nek mu nebude mrsko da pomogne.
     
  2. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    A problem je?
     
  3. Shilje

    Shilje Aktivista

    Ubacivanje mapa i koristenje istih,izmedju ostalog...
     
  4. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Pa u osnovi, radi se o Win CE operativnom sistemu. MP3 datoteke mozes samo kopirati na sd kartice preko card readera, mape se instaliraju pomocu MioTransfer aplikacije od proizvodjaca. Koriste se TeleAtlas mape. Inace, koliko vidjeh na netu, radi se o entry level uredjaju, sa losim mapama i losim softverom.

    Nemam konkretnog iskustva s uredjajem, i sve sto sam napisao sam iskopao na netu, pa me ne pitaj vise.

    Za vise informacija, obrati se proizvodjacu.

    http://www.mio-tech.be/en/index.htm
     
  5. Shilje

    Shilje Aktivista

    hvala
     
  6. logitech

    logitech Novi član

    Moze se ubaciti iGO 8, Amigo, Primo 1.1, Primo 1.2, Primo 2.0, Navigon, Becker, Garmin...
     
  7. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Kume, tema je stara ravno 4 godine.
     
  8. logitech

    logitech Novi član

    Shpica :lol: :smt078