nebuloza sa grafickom!!!

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by Eustace, Jul 1, 2006.

  1. Eustace

    Eustace Aktivista

    ovde izgleda mnogo ljepse, posebno trava is sve to. medjutim ne volim ja taj tip igara, pa necu ni probati oblivion...
     
  2. Ace_

    Ace_ Aktivista

    Eustace najjaci si [​IMG]

    sto se tice screenshota, ovo mi lici na onaj mod "Oldblivion"(igrao sam na9200) jer nigdje blooma ne vidim, u mene ljepse izgleda na 800x600, i pored svega fali mu Framerate u cosku, jer ovo je mogao uslikati i u 5fps-a
     
  3. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    upravo! taj tip te zejebaje neznam sta samo ti ljudi sto lazu zele postic s tim laganjem: "ja imam XXX graficku igram sve na HIGH ja sam
    faca"
     
  4. syss

    syss Veteran foruma

    ma stavio čovjek software rendering i sve leti doslovno :D
     
  5. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Kod mene je pocela trzati na 1280x960 sa medium detaljima i distance na najdalje .....i to kad sam zavrsio oblivion....sve questove poslje stopa nemoze se igrat
     
  6. bhd

    bhd Veteran foruma

    bitno je da covjek igra.. nekontam zasto ovolike rasprave:) ja sam sa fx5200 4ti bio na turniru bf2:)
    niti jednom nezatrza.. na 800 600, low sve sem lighiting na medium:)

    so what?:))
    bitno je dosta rama i jaka masina, graficka samo da moze igrat tu igru :D i ima da leti..

    djaba tebi 7900 ako imas 256 mb.
     
  7. 3125

    3125 Komšija

    Dzaba tebi 2 Gb ako imas fx-icu :D
     
  8. syss

    syss Veteran foruma

    đaba vama bilo koja mašina ako igrate i procjenjujete sposobnosti kompa na oblivionu... kad ćemo već tako :wink:
     
  9. starac

    starac Novi član

    Pa onaj ko ima 7900, ima najmanje i 1gb ram memorije :wink:

    Danas je bitno šta bolje gura Doom3 ili Source engine. Na Gamebyro engineu je napravljen samo Oblivion, i tako će i ostati, srećom.
    Oblivion se može igrati i na 20 frameova, i igra se.
     
  10. syss

    syss Veteran foruma

    on se i igra isključivo na 20fps :D

    dobro došao na forum!
     
  11. starac

    starac Novi član

    Ma leti :D

    Hvala za dobrodošlicu . Forum je odličan, i dobro posjećen.