Need 4 speed Underground

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by Zeleni, Nov 20, 2003.

  1. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Joj mochne igre svega mi. Hoce li ko samnom drag :D po auto :p

    [​IMG]
     
  2. BeastMaster

    BeastMaster Aktivista

    Meni se lično ne sviđa, isuviše liči na Midnight Club... :(
     
  3. syss

    syss Veteran foruma

    pa kaj možeš i felke mijenjat... joj daj mi tu igru :)

    beast imam mogućnost nabavit taj midnight klub... jel to valja kaj? ajd mi je u 2-3 riječi opiši...
     
  4. BeastMaster

    BeastMaster Aktivista

    Ma obične ulične trke, ali je teška šitina od igre, nemoj da se uzalduno trudiš da je nabavljaš.
     
  5. abasi

    abasi Aktivista

    Nije losa ova Need 4 speed Underground samo sam cuo da zahtjeva jaku masinu !!!

    Jel istina =???
    :?:
     
  6. BeastMaster

    BeastMaster Aktivista

    Nije. (Kod mene radi :p)
     
  7. Esh

    Esh HWB

    lol zeleni, skidel` kotor?
     
  8. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    nisam jos, skino sam cd i po. okinu mi server onu noc, nisam uspio. Nocas cu nastaviti. skino sam lock on air combat.
     
  9. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Mali apdejt :) Top speed 323 kmh na drag racingu :D :twisted:

    [​IMG]
     
  10. pentium4-athlonxp

    pentium4-athlonxp Aktivista

    Sta ba nema SKYLINE R34 pa fino pise na njihovoj stranici a i ja sam gledo screense.

    SAMO KAD GA DOBIJEM VIDJECES STA JE NAPUCANOST-

    P.s. Kako postas slike ove ne kontam.
     
  11. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Pih. Svaki levat moze Skyline napucat. Fazon je napucat maleno auto do jaja. Ovaj moj razvaljuje skoro 350 kmh sada. I ne kontam ga mjenjat, iako sam dobio supru i skyline. Poderem se s bilo kojim skyline na medium. Na hard voze previse perfektno :)

    Screenshot uzimas sa prnt scrn, i onda pejstas u neki image program, acdsee ili irfanview.
     
  12. pentium4-athlonxp

    pentium4-athlonxp Aktivista

    Ma nije problem zeleni nemora odma biti skyline ima u honda s 2000 a i sama cetvorka samo kad dodje kod nas al djaba mi sve to kad ti to nemozes vidjeti. De ba mi ovo malo ljepse objasni.
     
  13. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Ma vozo sam sve ba :) Od honde pa do skyline. Bezze. Meni opet Integra najbolja.

    Ma pritisnes dugme na tastaturi ba prnt scrn se zove. I onda otvoris paint najobicniji. I Edit -> paste. I sejvas. Imas sliku.

    [​IMG]
     
  14. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Moja prva trka online se zavrsila u porazu :( Ne znam kako presudite sami.

    Uglavnom patch za online igru mozete nachi ovdje : Link


    [​IMG]
     
  15. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    I onda opet s drugim :)

    [​IMG]
     
  16. pentium4-athlonxp

    pentium4-athlonxp Aktivista

    E pasa iskreno mi je zao ali isto toliko mi nije jasno kako da te je uzeo po ovim karakteristikama. Jaci si bio u svakom segmentu nije mi jasno.

    Koliko auta mozes imati jeli samo jedno ili vise i kakav je izbor ovih kulerskih fazona za napucavanje.

    I ok shvatio sam da je pejstam u irfan view ali fakat da nisam shvatio ili mi nisi objasnio kako je uploadujes na ovu stranicu pa da je mi svi gledamo.


    Selam
     
  17. n1dal

    n1dal Aktivista

    Pa on update na ovaj site i nije nikakav problem naci sliku (zna gdje je ostavio) ....ili na bilo koji drugi site :D - Samo da je site :lol: :!:

    Pozdrav,
     
  18. abasi

    abasi Aktivista


    Nije losa ova igra.

    Omah je kupujem kada kupim graficku !! :) :wink:
     
  19. abasi

    abasi Aktivista

    E jeb ga ti . Nije ovo PS i GT koji postoji vec nekih 4 godine !
     
  20. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    e Zeleni skinuo sam patch sa ovog linka..rarovan je..imamWinRAR ali nece da ih raspakuje..mislim raspakuje neki polder dugog imena :D ali u njemu nema nista ..uz to prijavi neku neobicnu gresku kod raspakivanja ?!
    U CEMU JE FRKA