Nero 6 i DVD+R DL

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by D3n1s, Feb 7, 2009.

  1. D3n1s

    D3n1s Novi član

    Pozdrav svima novi sam na forumu pa nadam se da nisam postavio ovu temu na pogrešno mjesto svaka cast svima malo sam pregledao forum vidim da imate dosta zanimljivih tema pa sam pregledao ima li negdje neko sa problemom kao ja pa evo znaci imam problem sa przenjem ovih DL DVD-ova inace koristim Neru 6 cisto zbog navike skoro sam instalirao Neru 9 ali mi se nije svidio pa sam se vratio na 6icu i naletio na problem nemoze da przi DVD+R DL skinuo sam novi Nero Info Tool u kojem stoji da DVD to podrzava postavicu sliku pa pogledajte. Raspitao sam se i kazu mi da moram uraditi novi Firmware da bi sam DVD mogao da ucita neki kod tog DL DVD-a pa me malo zbunjuje jer sam na stranici Pioneera nasao dosta novijih verzija od moje koja je iz 2006 i sad neznam koji ce mi najbolje odgovarati pa ako moze neko da pogleda. Hvala unaprijed.
     

    Attached Files:

  2. GW

    GW Moderator

    Nero 6 i Vista se baš i ne slažu.
     
  3. D3n1s

    D3n1s Novi član

    Moja greska nije Vista Windows XP SP3 je samo Tema je Windows Vista trebao sam naglasiti ccc vidi se po slici pa zbunjuje znaci Windows XP je instaliran sa instaliranim Service Pack 3 inace gledam da je sve up to date ali eto izgleda da nije sve.
     
  4. JVC

    JVC Overclocker

    Probaj sa novijom verzijom nera, ako ti se nesvida 9 imas 7 i 8 i to one male verzije ili probaj vso copytodvd, ili burning studio neki od njih mora moci ako pioneer podrzava a 111 podrzava garant.
     
  5. D3n1s

    D3n1s Novi član

    Skino Burning Studio 7.20 Super RADI hvala e sad me zanima moze li na ovaj DVD 8.5 GB stati 8.5 GB Film ili cu ga morati izrezat ako moze stati ok ako ne koji program da koristim za rezanje ekstenzija filma je MKV
     
  6. dmr

    dmr Veteran foruma

    mkv2vob! Prebaci u mpg bez rekompresije i postavi velicinu fajla 8,5GB.
     
  7. stuckson

    stuckson Novi član

    Ako Pionir daje jos uvijek support za taj pisac onda je tvoj problem upravo firmware. Nema u katalogu taj tvoj DL koji je sigurno novije proizvodnje pa tako ne zna sa koji diskom radi i koje su deklarisane brzine pisanja za isti.

    Ako nema pogledaj deklaraciju DVD DL i u programu "MediaCodeSpeedEdit" edituj svoj zadnji firmware i dodaj taj disk ako ga nema i deklarisi brzine koje on podrzava a mozes i na netu naci vec gotov template za taj disk pa ga samo unesi. I snimace ga.

    Upgrade FIRMWARE 100%