Nero 9 problem

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by Đole, Sep 18, 2009.

  1. Đole

    Đole Novi član

    znaci instalirao sam neru, sve ok, full verzija

    i hocu napraviti audio-cd, nabacam pjesmica i pojavi mi se ovo, i snimim taj image na desktop, i sta onda trebam s tim uraditi?

    [​IMG]

    moram priznati da nisam dugo koristio neru, jos od verzije 4 i tamo se nije ovo pojvaljivalo vec se samo normalno "sprzi" na cd.

    i jos nesto,

    kako da vidim da li imam przac ugradjen? :smt022

    izvinjavam se ako je tema glupa, al ne znam sta da radim vise...

    hvala, pozdrav :smt006
     
  2. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    ides na make audio file , nabacaj pjesmica i i burn :)
     
  3. Đole

    Đole Novi član

    pa ovo mi se i pojavi nakon sto idem burn :smt002
     
  4. GW

    GW Moderator

    Vidi da li ti je označen pržač ili Image burner.
     
  5. Đole

    Đole Novi član

    kako?
     
  6. Tyger

    Tyger Aktivista

    [​IMG]

    Klikni na to i odaberi pravi przac.
     
  7. Đole

    Đole Novi član

    tu mi i stoji samo ovaj jedan jedini przac, odnosno ne znam ni da li je przac...
     
  8. Tyger

    Tyger Aktivista

    Kada udes u "My Computer" jel ti prikazuje tvoj przac (DVD-RW). Mozda ti nije spojen kako treba.
     
  9. Đole

    Đole Novi član

    [​IMG]

    :smt017
     
  10. Tyger

    Tyger Aktivista

    Kod tebe je izgleda to samo DVD čitač, jer bi ti trebalo ovako pisati "DVD-RW" ili "DVD-RAM".
     
  11. Zlatan

    Zlatan Komšija

    mislim da ne mora biti, kod mene se npr nekad nesto zezne pa ne pise da je przac al nakon restarta pise
     
  12. Tyger

    Tyger Aktivista

    Ne mogu biti siguran, samo predpostavljam. Moze biti problem i sa kompatibilnoscu Nere i tog pisaca.
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Pa idi u device manager (DVD/CD-ROM drives) i vidi sta ti pise. Koji uopste uredjaj imas. Ili preko everesta.
     
  14. Đole

    Đole Novi član

    [​IMG]

    sve mi se cini da nema przaca...

    a ev pretpostavimo da imam przac, da li bi mi se opet pojavljivalo ono da snimim image negdje nakon sto idem "Burn" ili bi se jednostavno samo "przilo"... nadam se da sam objasnio :smt102
     
  15. Tyger

    Tyger Aktivista

    Po defaulte ti nero koristi pravi przac, samo ako mu ti promjenis zadani przac ce on i koristiti drugi(odabrani) przac.
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Ti iimas jelde ovaj LG :

    [​IMG]

    OVo je samo DVD rom. Citac.
     
  17. Đole

    Đole Novi član

    jest, alaj ga ubode jebote :smt119

    to je samo alternativno bilo, nesh mi crko onaj stari dvd-rw, kad ga prikljucim uopste se ne pojavljuje u my computer...

    hvala :smt002
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    Ako ti je bas frka. Vidio sma jos davno kod nas u Gogu bili DVD pržaci za deset maraka. Kakvi su dasu za prvu pomoc mislim da mogu posluzit. Pogledaj nesto slicno.
     
  19. Đole

    Đole Novi član

    hvala ti drug.