Nero problem...

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by fotostudio, Aug 27, 2009.

  1. fotostudio

    fotostudio Aktivista

    Raja kada sam upalio pc, dobio sam ovu poruku (attach), sta ovo znaci,u cemu je problem? btw imam: dva Sata DVD/RW-a, HDD-Sata, napajanje 350w...
     

    Attached Files:

  2. Hansel

    Hansel Komšija

    Kako ja vidim ''otišao'' ti je driver od DVD-a. Meni se to jednom dogodilo na kompu na poslu. Pogledaj pod Device Manager da li je sve u redu sa driverima. Ako ti na DVD-u stoju uzvičnik onda moraš pronaći driver za tvoj DVD (driverguide.com) i instalirati ga. Meni je tako bilo da je iz čista mira nestao driver i ovako sam uspio napraviti.

    Ne znači da je ovo u pitanju, ali je opcija.
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Skini recimo Infrarecorder pa vidi hoce li ti praviti neke probleme. Ako bude sve ok, reinstaliraj Neru.
     
  4. fotostudio

    fotostudio Aktivista

    @Hansel : sa device managerom je sve ok. Sada kada palim komp. ne pojavljiva mi se vise ova poruka.
    A moguce je da nije problem u dvd/rom-u , nego ja imam jos jedan virtualni drive, pa jel moguce da je oko njega neki problem?...
    p.s. jucer sam instalirao Virtualni drive, a jutros mi se ovaj problem javio...

    @...Zero : Ako bude ikakvi problema jos, poslusat cu te,hvala.
     
  5. Esh

    Esh HWB

    Pa ne bi trebalo da je povezano, ali svakako provjeri. Preko cega si instalirao virtualni drive? Alcohol, Daemon?
     
  6. selvin

    selvin Moderator

    Sigurno je do virtualnog drive-a jer se samo jednom pojavilo i to nakon instalacije. Mozda ga je Nero nesto podesio :) Ako nemas nikakvih problema, zaboravi to :D
     
  7. fotostudio

    fotostudio Aktivista

    nemam problema vise...
    moze lock... hvala vam ljudi..
     
  8. fotostudio

    fotostudio Aktivista

    Alcohol... ali sada je sve ok, ako se javi problem , javim vam...thx...