Nezeljeni autamatski download

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Zikret, May 15, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Kakav vrh ziv ti meni bio? Korisnici do 15og surfaju, od 15og zive na free zoni. Dok ljudi u normalnom svijetu imaju flat od par Mbita za dzaba, ovdje te deru za 3GB mjesecno. To nije humano ponuditi ljudima, da ne govorim o nazivanju neceg takvog vrhom. Pricu o pokrivenosti cemo ostaviti za drugi put.
     
  2. Konjislav

    Konjislav Komšija

    vrh za nase uslove, pogledaj ostale pa sa njima uporedi, ako se ja ne varam kod nas niko ne daje par Mbita flat djaba

    PS. Bosna nije normalan svijet :twisted:
     
  3. Vedo

    Vedo Moderator

    a ti pogledaj ELOBovu ponudu, 768/512, pravi flat, za smijesne pare
     
  4. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Da, da, dostupni u svakoj petoj sarajevskoj ulici :lol: Ne kazem da je ADSL vrh - mi jednostavno nemamo dobrog ISP-a.
     
  5. Piroman

    Piroman Komšija

    A jes jarane flat, to je super, ali jedne sekunde skidaš na 80KB/s, a druge na 10...vidio kod jarana...nepredvidiva veza...rekao sam: Samo da hoce opet uvesti onaj "game" paket(1Mbit, flat, za 35KM+PDV kao sto je uveden proslog ljeta rijetkim, nakon čega je crko server i vratili na taj sto spominjes) ODMAH bi se prikljucio, a i 99% raje koja ima elob u ulici, ali daj Boze.... :smt003
     
  6. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Nastavite na sluzbenim temama, bilo da se radi o bihnetu ili elobu.
     
Thread Status:
Not open for further replies.