1. Inzinjer

    Inzinjer Aktivista

    Eto 'čiko' koji mi treba dovuci matičnu , procesor i ostalo javio mi je da roba stiže sutra , pa reko da se softverski pripremim za to.

    Na ovoj stranici vidio sam na sekciji download one drivere za nForce2 matične ploče.

    Radi se o driverima Unified driver 2.45 win XP/2000.interesuje me jesu li to zadnji driveri za nForce 2 ploče i da li onu idu na sve nForce 2 ploče.moja je ploča Abit.

    Eto možda malo glupavo pitanje , al nisam uhodan sa tim nForcevima...
     
  2. syss

    syss Veteran foruma

    to ti je za sve maticne, evo ja neki dan skinu tu verziju.
     
  3. Inzinjer

    Inzinjer Aktivista

    ok.

    OK hvala ti...
     
  4. Esh

    Esh HWB

    da dodam da su driveri "zadnji"..
     
  5. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Ne instaliraj te drivere ako boga znas !!!

    A sto? zato sto su nestabilni ( ne meni , nego SVIMA ) i da svi preporucuju jedno, a to je da se stavljaju 2.03 drajveri ako se ne varam

    Uglavnom novi ne valjaju i stvaraju velike probleme sa diskovima tj. protok podataka je u qurcu :lol:
     
  6. syss

    syss Veteran foruma

    ma ovi su ok, vjerovatno si pobrkao 2.41/2.43 koje je nvidia povukla dva dana nakon stavljanja u download sekciju... ja sa ih skinuo dan prije upozorenja i isto sam imao grdih problema (windowsi se nisu htjeli uopce bootat). ovu verziju sam stavio na staru instalaciju windowsa (preko 2.03), radilo je ok, i sad neki dan na svježu instalaciju i najnormalnije rade.
     
  7. Inzinjer

    Inzinjer Aktivista

    aha...

    Pa čekaj , evo ja dobio matičnu , Abit ovu.i sad znači da koristim originalne drivere.Ok.

    De objasnite , hoću li koristiti ove koje sam nabrojao!
     
  8. syss

    syss Veteran foruma

    skini najnoviju verziju sa nvidia stranica (2.45)... ak ti bude kaj stekalo ja snosim punu odgovornost! :wink:
     
  9. Esh

    Esh HWB

    v2.45 rade savim ok
     
  10. abasi

    abasi Aktivista

    Sta ce nego raditi OK ! 8)
     
  11. Inzinjer

    Inzinjer Aktivista

    Ok

    Ok momci , ostajem pri njoj.Svakako Enis je i ne bi stavio da nije u redu.
     
  12. syss

    syss Veteran foruma

    pa to ti je samo po sebi najbolja preporuka :wink: