1. pentium4-athlonxp

    pentium4-athlonxp Aktivista

    Imam problem naime prije dok sam igrao nfs underground jednostavno sve je picilo na max detaljima I svim mogucim I prekljucer bas kad je rodjak bio pokrenem ja igru ma stopa u potpunosti haj mene ono sramota kod njeg radi perfekcija ja smanjim detalje prvo 1024x768x32 pa onda 800x600x32 al I dalje isto stopa I izadjem ja iz igre I sutra dan je ponovo pokrenem stopa. Ja nju deinstaliram I ponovo instaliram I ponovo krenem al sad kad udjem u igru stopa ko ludo I kad podjem da izadjem stane na loadiranju I nece nikako da krene. I onda alt+f4 I izadjem drugog nacina nema. Neznam sta bi moglo biti instaliro sam patch I prije I poslije I stopalo je jedino mozda jeste da sam instalirao rivu tuner I gledo neke fazone al nebi trebalo jer nista nisam uzeo pod apply. Jos sam se bakco sa onim anti I anstropic al sve sam iskljucio I ponovo stopa. Nijedna vise ne stopa osim ove soker na max detaljima TOCA na max detaljima sa 2x anti.. Neznam u cemer je rijec znate li vi?
     
  2. kenci

    kenci Aktivista

    izvadi graficnu, ubaci je negdje drugo.. pa probaj ;)
    ili izbrisi drajvere skroz na skroz.. nemoj samo update... skroz do temelja
     
  3. Xan

    Xan Aktivista

    ili formatiraj, sigurno su ti se Windowsi nekako skršili... oće se to tak iznenadno desit...