No Man's Sky

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Aug 13, 2016.

  1. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Re: RE: Re: No Man's Sky

    Povlacim se haha

    Sent from my LG-H815 using Tapatalk
     
  2. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Igra koja ima ''sve'' a ustvari nema ništa.

    I budala vidi kad ovaj developer odgovara na pitanja da laže.. poginje glavu, sliježe ramena i ruke, i govorom tijela izdaje sam sebe.
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

  4. Vedo

    Vedo Moderator

    najavili su 25GB patch, kazu da ce sa njim dodat svasta nesta novo xD

    a u pravu je Aldiin, stvarno se vidi da laze lik kad odgovara na pitanja

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
     
  5. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Re: RE: Re: No Man's Sky

    Neko gledao 'Lie to Me'. :D
     
  6. somer

    somer Aktivista

    Lol

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Malo je bolje nakon fixa ali je optimizacija i dalje grozna. Izgleda kao mobilna igra a ide kao da je crysis na 4K.

    Primjetio sam da resetuje FOV na max 100 pa sam ja manuelno digao FOV i fajl..

    No Man's Sky\Binaries\SETTINGS\TKGRAPHICSSETTINGS.MXML

    ..stavio na read only.
     
  8. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Probah i ja ovo cudo par sati. Dosadno, jednolicno. Bezveze skakutas uokolo i skupljas resurse za apgrejde/popravke.
     
  9. somer

    somer Aktivista

    Aha, ko pripravnik kakav. :D

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk
     
  10. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Prije 2500 god. Sun Tzu reko nemoj vjerovat developerima i nemoj preorder igre.
     
  11. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ja da sam dao 10 stucalo bi im se zenskim clanovima familije a kamoli 60 :mrgreen:
     
  12. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Meni se i dalje pravo svidja. :D Valjda je ne forsiram, nego uletim ponekad 1-2h, pa se jos nisam zasitio. Mada imam par havera koji nisu silazili sa nje, pa im sad dojadila vec. :D

    Ja tek otisao sa svog planeta, i nasao onu svemirsku stanicu.
     
  13. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Nisi ti igro wow. Ili neki drugi mmo. Ja cim cujem skupi 20 zecijih koza povraca mi se
     
  14. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja sam do te mjere dosao na Destiny. Drndo je par mjeseci danonocno, a sad sam najveci pljuvac te igre. Lol. Kako je ta igra mogla mocna biti samo da nisu silno grajdanje forsirali, i da su se potrudili malo vise oko kolicine kontenta.
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

  16. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ja sam batalio nakon 4-5 sati igranja. Mali inventory i nepostojanje custom waypoint-a su mi je najviše pokvarili igru.
     
  17. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Inventory se povecava kad nadjes veci brod, plus exosuit mozes do 40 mjesta upgrade. To sa waypoint se 100% slazem.
     
  18. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Znam to, al' sve mi je to smaranje a ne uživanje. Našao sam dva nova broda i to je to. Da igra ostavlja mogućnost da pronađem brod sa +10 slotova ne bi bio nikakav problem, ali za +1 se neću za******ti svaki put i popravljati ga iznova.
     
  19. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja malo para skupim pa kupim brod koji usput nadjem od eliena.
     
  20. vutra

    vutra Komšija

    48 slotova. :D

    Što se tiče brodova, nađeš planetu koja je bogata recimo Gravitino kuglama, ubiješ velikog sentinel-a (spawna se kad je bounty 4 ili 5, nisam siguran), nakon toga te više neće napadati, pokupi Gravitino kugle, sell....profit :smt003
    Samo nemoj napuštati planetu prije nego zaradiš dovoljno.