nokia 6700

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Adi_k, Apr 28, 2010.

  1. Adi_k

    Adi_k Aktivista

    zanima me koliko se krece cijena nove nokie 6700, odprilike ? hvala u naprijed
     
  2. daco87

    daco87 Aktivista

    ~400KM
     
  3. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    oko 350km i niže... pala mu je cijena.

    kad si već otvorio temu, zanima me da li iko od forumaša posjeduje ovaj telefon i kakvi su utisci? također me zanima kvaliteta fotki.
     
  4. amarextreme

    amarextreme Aktivista

    posjedovao, telefon lijep, ugodan za ruke, fin pregled menija, ima sve potrebno, kvalitet slike nije neki s obzirom da je 5.0 mp, tako ako gledas kameru nemoj ga kupovati ... meni nije bila nesto kamera u pitanju, pa tako da sam ga kupio, da sam gledao kameru nebi ga kupio ... pozzz
     
  5. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    po onom što sam vidio na mobilnisvet.com i gsmarena, slike su sasvim ok, s obzirom da je riječ o mobitelu, a ne digitalcu.
     
  6. amarextreme

    amarextreme Aktivista

    pa da, a ja nikada nisam volio slike s mobitela, tako da ... meni je to minus, ali velika razlika je kamera na e72 i na 6700 .... a obje 5 mpx ...
     
  7. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Zato zapamti da je rezolucija slikanja najmanje važna. Puno više utice kvaliteta chipa i optika.
     
  8. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    zna li neko koja je sad šifra za softversku provjeru lifetimera kod ovog modela (kao i kod nekih modela E serije)? ona "stara" ne fercera...
     
  9. amarextreme

    amarextreme Aktivista

    i mene ta sifra zanima, a renno to si upravu, ljudi se zalete cim vide 5 mp, dosta drugi stvari tu igra ulogu ...
     
  10. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    *#92702689#

    Kod mene na N82 ide ova.
     
  11. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    ne radi ta šifra kod novih modela (2009 i 2010).
     
  12. amarextreme

    amarextreme Aktivista

    kod mene moze
    life timer 08:34
     
  13. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    ja sam probao dva komada i neke mobitele E serije i nije radilo.