Nokia Maps BIH

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by kvaju, Mar 19, 2012.

  1. kvaju

    kvaju Komšija

    Imao je oko ~10ak dana i zamjenio je.
    Poseban telefon i sustav, ima premocnih stvari, ali bezobrazno mal broj aplikacija za razliku od ios, android, symbiana, me je 'otjeralo' od nje.
    I cinjenica da je napusten sustav i da nema buducnosti, a samim time i tih nekih aplikacija..
    Steta sto su napustili ovako divan sustav, kad se na njega naviknes, zarazis se lako, jer to je to, tako treba da onaj swipe je nesto odlicno.
    Slobodno pitaj ako te jos sta zanima.
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    I ja sam brzo batalio N9 jer definitivno ne vrijedi para koje se traze za taj fon. Ekran mu je sjajan, i to je otprilike sve sto mi se svidjelo.
     
  3. kvaju

    kvaju Komšija

    Neo mi je odmah rekao sve mane n9 prije nego cu ga kupiti, ali od silnih recenzija po netu i pohvala i te neke jedinstvenosti tog uredjaja morao sam ga imati, i imao sam ga jako kratko, tako da radije idi na neku drugu platformu.
     
  4. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ma nista mi se ovo ne svidja. Valjda sam ja jedini takav. Nista onda, cekat cu da ili pojeftini ili da skupim lovu za 808 PV. A i aplikacije mi i nisu prioritet. Treba mi dobra kamera, fm transmitter, mil, mass storage i bt file transfer. Sem transmitera, ostalo mi sve treba zbog posla.
     
  5. kvaju

    kvaju Komšija

    Onda je n9 za tebe.
    Ako nisi zahtjevan za aplikacijama, kamera je meni odlicna na njoj, mass storage, bt sve ima, samo fm radio da imas moras kupit aplikaciju pomocu koje ces pustat radio.
     
  6. Qler

    Qler Veteran foruma

    Steta sto nema transmitter. To mi je bitnije. Moram negdje otici u neku radnju, da vidim telefon. Sto se tice kamere, jedino mi je 808 bolja od N8 koju sad imam, tako da mi je i to mana, ali moze se preci preko toga.
     
  7. kvaju

    kvaju Komšija

    Ima fm transmiter, samo moras kupit app da je koristis, ne dode po defaultu sto mi je jako glupo. A sto se kamere tice n8 je definitivno bolja.
     
  8. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    @Qler: Sta ce ti onda vise od N8 ? :D
     
  9. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ma sa belle OS-om joj fali prostora na C particiji gdje snima neke sistemske aplikacije. To je jedina mana telefonu. Imam ovamo 16GB mass storage, 16GB microSD, i 15MB slobodno na C :D
     
  10. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    A ko ti garantuje da 808 nece imati isti problem? Isti OS i kolicina interne memorije.