Nokia N73!

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by TopniK, Jan 3, 2007.

  1. TopniK

    TopniK Komšija

    Da, danas sam išao da to provjerim i tačno je tako. Trenutno nemaju taj telefon tj. nestalo je ali doći će za sedmicu-dvije.

    Ne bih dao tolike pare u kešu. A ovako se to nekako...ne osjeti baš. :)

    Po toj logici nikada ne bi trebao kupiti novi mobitel jer poslije njega će uvijek izlaziti bolji.
     
  2. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ti kako hoces. Meni je samo puno dat 800KM za mob. ne znam kakav da je ;)

    Ja nemam nista protiv tebe niti te Nokie :D

    PS: primjeti kako sam boljih stavio pod navodnike. Nije nuzno da je noviji i bolji.
     
  3. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Ako se ne varam N73 je za pravna lica kao i N93, tako da ne znam jesi li to mislio uzeti lično (kao fizičko lice) ili preko neke firme (moraš imati službeni broj koji se vodi na firmi i da firma ima bar 10-ak priključaka).

    Možda to ipak ne važi za N73, nisam siguran, ali za N93 je 100%.

    Inače, jaran mi na poslu ima taj mobaš, jedino što mu zamjera je da je navodno "spor", a opet N93 je ko tokmak, s tim što je display kod svih Nokia N seije hadžijski.Čuo sam da je N91 ponajbolji iz ove serije poslije izlaska nove N95.
     
  4. TopniK

    TopniK Komšija

    To ide preko kantona tako da nije frka. :)
     
  5. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Mene i dan danas sluša, i rekao sam da je necu mijenjati do prve plate :) . a btw. topnik vidi u "AS" mobitelu na slatini da ti nabave tu ako ti je skupo u pošti, oni to sve nabavljaju u Srbiji, ja sam od njih nabavio 6630 i evo je radi bez problema godinu dana. I pogledaj na http://www.mobilnisvet.com kako se tamo krecu cijene, otprilike bi takve trebali biti i ovdje na Slatini :)
     
  6. TopniK

    TopniK Komšija

    To mi se ne isplati jer ne bih dao toliki novac u kešu. A na mobilnisvet sam i gledao i tamo je 338 Eura što izađe 659 km. Znači ako je tamo 660 KM onda je kod nas oko 750.
     
  7. [tota]

    [tota] Aktivista

    Nokia 3100 forever iltiga dok ne crkne :D
    Imam gdje pare potrošiti...
     
  8. Qler

    Qler Veteran foruma

    N73 jeste sporiji od 6630 (koji je po meni do sada najbolji S60 mob..) ali ima do sada ubjedljivo najbolje slike, cak bolje i od N93.. dok N93 ima najbolje video clipove... N80 nema neku kameru ali ima WiFi.. u glavnom kad sam kupovao skontao sam da mi je N73 najbolja.. WiFi mi ne treba.. clipove haman i ne snimam.. jedino sto je N80 malo veca sminka :D al' nije ni ova za baciti. I jos, N73 ima najbolji display ;)
     
  9. Vedo

    Vedo Moderator


    Imas u Sarajevu, glanc nov N70 sa kutijom, 450 KM, javi se na PM ako zelis kupiti
     
  10. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Ne mora značiti da ce biti bas tolika cijena, ja kada sam kupovao svoju 6630 bila je tamo oko 250€, ja sam je ovdje uzeo za 500KM, ali hajd, ti gledaj kako tebi štima :)