Nokia N73!

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by TopniK, Jan 3, 2007.

  1. TopniK

    TopniK Komšija

    Koliko kod nas (Tuzla, Sarajevo - nebitno) košta ovaj telefon?

    Imam mogućnost da ga uzmem od BH Mobile na 24 mjeseca po 30 KM što izađe 720 KM s time da se uz nju za iste pare dobije i 2 GB Mini SD koji košta 65 km.

    Šta mislite isplati li se ovo? Činjenica je da će on nakon dvije godine biti 350 KM ali ne treba to gledati tako. Ja ću ga imati cijelo vrijeme a ne nakon dvije godine.

    A mobitel je inače strava. Na njemu se komotno mogu gledati filmovi jer ima velik display.

    http://www.mobilnisvet.com/mobilni/1084/Nokia/N73

    Prosvijetilte me.
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    telefon je 350€ (plus-minus gore dole) tako da te nece zakinut za cjenu
    ta prica bice jeftiniji, sacekaj onda 6-7 god kad bude 100 km pa uzmi.. mislim i ja se ne zalazem za to s toga preporucujem da ga uzmes odma, telefon je fenomenala, slike su mu ekstra jedino meni smeta njihov opceniti nokijin efekat pojacavanja boja ali nje toliko strasno

    meni se jako svidja, imao sam ga priliku koristit, dosta je brz, nema zamjerki diplej fenomenalan.... jedina zamjerki, n mu je da mu je lose kuciste, dosta skripavo i cujem da mu spada glazura, tako kazu oni koji ga imaju, meni kuciste jest malo nekvalitetni i kad bi ispao, neznam sta bi sa njim bilo

    posto ja nemam toliko para genjam da uzmem n70 ali je nisam moga nigdje nac, inace sam u zenici pa da ne otvaram novu temu, ako neko zna dali ima u sarajevu n70 i koliko kosta posto mi neki frajer nudi da ce mi nabavit za 490km sto mi je nekako previse, znam da ne kosta toliko
     
  3. 3125

    3125 Komšija

    Rece mi jaran da je to cijena bez PDV-a, tako da te dodje ~840 KM, samo da znas.
     
  4. TopniK

    TopniK Komšija

    Hvala!

    Ne bih rekao. Na stranici jasno piše 24 x 29.83 KM. Mada je kod nas sve moguće. :)
     
  5. 3125

    3125 Komšija

    Citiram:
    samo da te upozorim da ne zaboravis ~120 KM PDV-a


    Samo prenosim, pojma nemam o tim stvarima, ali se ipak ti raspitaj :D
     
  6. TopniK

    TopniK Komšija

    Hvala.
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Fino na portalu stoji " U cijene nije uračunat porez." :roll:
    Nego to je vjerovatno cijena koju placas samo za uredjaj, na to sve ide i mjesecna pretplata ako se ne varam?
     
  8. Qler

    Qler Veteran foruma

    ma ja dodje oko 840KM sto se ne isplati.. ja sam kotao da prodam svoju pa da uzmem tu... kad sam sabrao skontao da mi se nikako ne isplati... :roll: :roll:
     
  9. TopniK

    TopniK Komšija

    Hm...Ako je tako onda ništa od kupovine.

    Morat ću to provjeriti.
     
  10. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Hehehe em moras na kraju dat 840KM za mobitel koji ce bit drek dok ga otplatis, em moras na pretplatu. :lol:
     
  11. Qler

    Qler Veteran foruma

    vala pretplata je meni 100 puta bolja od ultre...
     
  12. zilo

    zilo Komšija

    jest malo morgen!
     
  13. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Off Topic :!:
     
  14. TopniK

    TopniK Komšija

    Plaćanje će trajati dvije godine a npr. Nokia 6630 je izašla prije tačno dvije godine a taj mobitel, svi znamo i dan danas je oko 400 Km i sve je samo ne drek.

    Jel tak. :)

    Druga je stvar sa ostalim mobitelima koji brzo isfuraju i izgube na cijeni ali mobiteli sa OS Symbian su uvijek u prednosti i na cijeni.
     
  15. Benq

    Benq Komšija

    Nokia 6630 je oko 220KM..
     
  16. TopniK

    TopniK Komšija

    Polovna.
     
  17. Qler

    Qler Veteran foruma

    N6630 me bolje slusala od ove N73... od svih symbiana do sad ona je bila najbolja
     
  18. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Pa naravno da mob od 800KM nece bit bukvalno drek ali ce na trzistu bit vec nekoliko novijih, "boljih" modela, sa jos vise dzidza-midza :D
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    a dajte kako nelogicno raszmisljate, u nekoj racunici, svake sedmice telefonima padaju cjene... i tako se moze ukrug nemoj n73 cekaj dok izadjebolji, pa kad taj izadje opet tako.. mislim da nema svrhe govorit da se ne uzima telefon dok mu ne spadne cjena...
    zvucite mi ko moji starci, covjeku je sada zelja da ima taj telefon i neka ga kupi, ako je 8 stoja.. pre skup je definitivno

    idi do srbije i uzmi tamo za manje od 700km ako imas kes
     
  20. Shilje

    Shilje Aktivista

    Kad ti dodje prva rata za tel. tada ces palatiti kompletan pdv,oko 120km +30km rata za tel.Ostale rate idu po 30km.