Nokia X6 , gdje dekodirati u rAJVOSA ?

Discussion in 'Igre, konzole, telefoni i drugi gadgeti' started by bINARY cODE sOUND, Feb 17, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. bINARY cODE sOUND

    bINARY cODE sOUND Aktivista

    zvao , kontaktirao par likova , servisera ,nesto se ogradjuju , ne zele dekodirati ... ne znaju ? :D Je li znate nekoga ko radi kvalitetno , i koko para ? Hvala.
     
  2. X-Factor

    X-Factor Komšija

    Moj ti je savjet da malo proguglas, procitas aktuelne forume i odradis sam, nije nikakva nauka a i naucis nesto novo... Jesil bio u skenderiji, imamexu, na otoci pored otvorene pijace??
     
  3. bINARY cODE sOUND

    bINARY cODE sOUND Aktivista

    nisam bio u navedenim servisima , vidim jos ... a to za samostalno "otkljucavanje" nisam bas siguran , otprilike sam vidio da je potrebno odgovarajuce kljuceve skidati , te daljna procedura ... !? vidim jos , pa se javim u daljnjem "razotkrivanju" x6-ice :D ...
     
  4. dHM

    dHM Aktivista

    Mislim da kod nas neces to jos nigdje dekodirat. razlog je jednostavan jer se taj telefon kao i dosta drugih nokia code salje na kalkulaciju, i to dugo traje, a i puno kosta servise, i dok se oni jos tu "ugrade", tebe dodje sigurno preko 100KM. mozes provjerit ove informacije, al to je 90% tacno, bar je tako bilo za n97 koja je isto sl3.
     
  5. bINARY cODE sOUND

    bINARY cODE sOUND Aktivista

    tako sam i mislio , ali nisam zelio vjerovati servisima :( ...
     
  6. simplicius

    simplicius Novi član

  7. bINARY cODE sOUND

    bINARY cODE sOUND Aktivista

    ma odust'io sam od svega xd , te "skuplja pita od tepsije" verzije su mi suvisne , moze lock teme :D
     
Thread Status:
Not open for further replies.