Notebook-visoki perfomansi

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by Guest, Apr 5, 2012.

  1. neko

    neko Aktivista

    I ja bas kontam, nema konkurencije definitivno. jos uvijek se dvoumim izmedju klasicnog pc-a i lapasa, najvise zbog igara.
     
  2. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Ja bih na tvom mjestu išao bez dvojbe na desktop. Iako i sam imam laptop koji je star 2-3 godine, uzet prvenstveno za rad (integrisana grafička), opet sam vrtio Company of Heroes ponekad preko Hamachija. Jest starija igra, nije bilo opadanja FPS-a, ali jednostavno ona buka coolera me iritira. Tastatura ne bude vrela, ali zato sto hoće da izgori :mrgreen:

    Da pređem preko tih stvari koje mi smetaju kada je pitanje gaminga, opet je glavni nedostatak nemogućnost adekvatne nadogradnje kada za to dođe vrijeme. Ja recimo gledam na to da ću u startu kupiti dobru napojnu npr, koja će imati u sebi rezerve da mi u budućnosti pokreće komponente koje su novije od nje. Računaj da ti HDD ostaje, kućište, optika... sve su to troškovi manje, te će se na kraju svesti da ćeš kupovati one važnije stvari kada budeš radio upgrade.
     
  3. neko

    neko Aktivista

    Nisam cojk od upgrade-a. Tarljam na starom dok ne skupim pare za novi i to je to. eventualno disk i ram. s druge strane, treba mi i odgovara bas laptop. moram zvati barico da vidim sta oni mogu nabaviti i po kojoj cijeni. za sad sam uspio naci samo dell 17r special edition za 2000 KM i 5 godina gare, a da lici na nesto. da mi je naci za 2200KM neki dell model sa gt 660m.
     
  4. Pionir

    Pionir Overclocker