Nova Natural Born Players web stranica

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Lamagician, Oct 5, 2003.

  1. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Dakle, od danas je pustena u rad nova web stranica cs klana Natural Born Players koja se nalazi na istoj adresi, dakle http://www.nbp-clan.com . Kao i uvijek, se sugestije, komentari itd. su dobrodosli.

    Pozdrav
     
  2. Esh

    Esh HWB

    slicna forma kao stara, ali mnogo bolje.. u biti dosta ok, samo ne valja igra kojoj je sajt namijenjen.. toliko: )
     
  3. BeastMaster

    BeastMaster Aktivista

    Lepo odrađen...PhpNuke.. :) ali sviđa mi se kolorna šema :)
    Pozdrav
     
  4. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Mozda cu te razocarati ovim sto cu ti reci ali ovo nije Php nuke...jos ni jednu stranicu u php nuke nisam uradio niti namjeravam uraditi. Dakle, sve je lijepo sklopljeno, dio po dio... jer najlakse bi svakome bilo uraditi u php nuke sto kod ove stranice nije slucaj. iza nje se krije dosta koda, vremena itd. U svakom slucaju drago mi je da ti se svida.

    A joj Enise, cuj ne valja igra :) . Ma hajd, sta ces kad nam je ut ovdje zamro :( . Mora se i ovo malo "fakultativno" :) .

    Pozdrav
     
  5. Shenron

    Shenron Komšija

    Jel ovo neki domaci klan ili strani?
    Ako je domaci zasto je na engleskom?
     
  6. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Domaci je klan, a zasto je na engleskom vec sam tri puta na forumu (nbp) obrazlozio... Pa evo, klan namjerava igra na clanbase-u, klan namjerava imati strance za online igranje i samo juce 17 posjeta je doslo sa pretrazivaca, a rijec koja je bila data za pretrazivanje je cs clan. dakle zato ;) .

    Pozdrav
     
  7. BeastMaster

    BeastMaster Aktivista

    Ok, ali neverovatno liči na PhpNuke :)
     
  8. n1dal

    n1dal Aktivista

    Ma brao Adi...svaka ti cast...samo nastavi tako ... usput da prepisem koji server za 1.6 (trebace) :D

    gL & HI-5
     
  9. Esh

    Esh HWB

    pa slicna je forma, al po menijima se moze jos vidjeti da nije nuke.
     
  10. Lamagician

    Lamagician Komšija

    A da je slicno slazem se, nekakav taj raspored je slican isl. ali nije php nuke, ko bi se u njegovom kodu snasao :) .