Novi brzinski rekord 6,25Gbps!!!

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Shenron, Apr 24, 2004.

  1. Shenron

    Shenron Komšija

  2. abasi

    abasi Aktivista

    P.S.
    U mene je max. DL 4,2 kb/s ( MAX: ) :(((((((



    Enise posto ti imas 1 kanal ISDN-a ( imao si prije . neznam sada) koliko bih ja placao mjesečno da ga koristim 2h dnevno = oko 60 H mjesečno ?

    ide li na tel i slično

    pozdrav
     
  3. Esh

    Esh HWB

    Imas na http://www.telecom.ba i http://www.bih.net.ba cijene impulsa i cijene Interneta pa izracunaj..

    Pretplata na telefon je 27 KM, ja placam telefon + net oko ~250 pa ako ti to sta pomaze..
     
  4. abasi

    abasi Aktivista

    Ma bjazi ba :) Skupo oko do bola !

    Nista od ovoga ! smece
     
  5. Shenron

    Shenron Komšija

    540KM je ukljucivanje ISDN-a????
    Ja sam platio 100KM prikljucak i placam 20KM mjesecno pretplatu za komforni paket...+net+telefon+satnet... :(
     
  6. Predator2003

    Predator2003 Aktivista

    Pa 540 ako nemas ni analognu liniju :p a 270 ako vec imas (ko nema :)), ...koliko ja znam :p
     
  7. Esh

    Esh HWB

    upravo tako
     
  8. syss

    syss Veteran foruma

    pa dobro, ali jedan kanal isdn-a je stvarno kanta... 64kb, jedino se brže spaja na net i to, ali mislim da se ne isplati tu ulagat novce.
     
  9. Shenron

    Shenron Komšija

    Al je ping sa ISDN-om puno puno puno manji i veza nikad ne puca. Meni je prosjecan download 7 kb/s sa 1 kanalom i 15 kb/s sa 2 kanala.
     
  10. syss

    syss Veteran foruma

    ali za 7kb/s nije isplativo tolke pare ulagat za prelazak sa analogne linije na isdn... to ti pričam, a dva kanala su dupli impulsi.

    ping mi nije bitan jer nikad ne igram prek neta, a veza mi tak i onak ne puca nikad.
     
  11. Esh

    Esh HWB

    i duplo je na racunu 8)
     
  12. abasi

    abasi Aktivista

    Ma preskupo je ovo.

    Da mi je BIP kako zbaviti. Da sam u Sarajevu uzeo bih Bip Voyager ili ADSL sigurno.

    Do toga sve su snovi :D :D ;)
     
  13. syss

    syss Veteran foruma

    to je najbitnije u cijeloj toj priči.