Novi ForceWare driver 163?

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by MadbaLL, Oct 1, 2007.

  1. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    evo ovako. imam evga nvidia 7300gt i pročitao sam danas da je nvidia izbacila novi forceware driver 163. e sad me zanima da li ja trebam da skidam taj driver, pošto dosad nisam imao nikakvih problema sa ovim koji sam dobio uz grafičku, a ne zanimaju me igrice tipa oblivion i bioshock, pošto piše da taj novi forceware 163 nudi neka poboljšanja za te igre. dakle, jeli neophodno da skidam ili mogu nastaviti s postojećim driverom?
     
  2. dmr

    dmr Veteran foruma

    Zlatno pravilo ne diraj dok radi kako treba!
     
  3. Zlatan

    Zlatan Komšija

    da to je pravilo odlicno u mnogim stvarima...jest da je njegova negativna strana da sprecava ucenje i nova iskustva...mozda mu je bolje da malo cacka ima sansu da nauci mnogo toga naravno uz rizik da ponesto i zezne....
     
  4. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ako hoce da se malo uci onda neka uradi update drivera :mrgreen:
    Al sto se tice drivera generalno zasto ih dirati ako ti sadasnji rade kako treba!?
     
  5. Zlatan

    Zlatan Komšija

    pa mozda ce mu te igre bolje raditi....
     
  6. Looney

    Looney Komšija

    Čačkaj. Nećeš ništa naučiti bez prakse :smt003

    @dmr2
    Dirati ih iz razloga što novije verzije poboljšavaju performanse ;)
     
  7. dmr

    dmr Veteran foruma

    ma poboljsavaju u k... :D Tj poboljsavaju sa novijim igrama a on rece da ga ne zanimaju i da je zadovoljan sa sadasnjim stanjem ;)
     
  8. Looney

    Looney Komšija

    @dmr
    Ah štaćeš :)

    @MadbaLL
    Na tebi je da odlučiš. UnInstall stare driver pa probaj nove. Ako ti ne budu odgovarali tivra stare i to je to ;)
     
  9. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    dakle, suma sumarum vaših postova je da ništa ne diram :)