Novi youtube izgled

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by dmr, Nov 19, 2012.

  1. dmr

    dmr Veteran foruma

    Sta ovo uradise sa youtube layouta? Ima li sense da se ovaj sadrzaj centrira da nije ovako ulijevo ili da se bar prosiri na cijelu povrsinu browsera?

    [​IMG]
     
  2. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Kod mene je centriran.
     
  3. dmr

    dmr Veteran foruma

    LOL evo i kod mene sad centriran, nemam pojma sta je bilo. Je li jos kome bilo ulijevo?
     
  4. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    I meni je bilo sinoć tako evo sad je sve ok.
     
  5. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    u mene je ulijevo od kako sam se rodio,mislim cak da je u vecine tako
     
  6. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

  7. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ti si uvijek bio ljevicar :D. Znaci do njih je bilo, a nije bas prakticno kada je ulijevo a siroki monitor pa pola ekrana zjapi prazno :D.
     
  8. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Epic post is epic. :D
     
  9. Sena

    Sena Veteran foruma

    I u mene je tako bilo jednom, nakon toga nesto morao novi OS da stavim i opet po starom.
     
  10. Vedo

    Vedo Moderator

    Ctrl+scroll, povecaj "izgled" youtubea. Mozda mogne xD

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
     
  11. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    Ja ne znam kako je kod vas, ali se meni YouTube layout mijenja random. Cas je stari izgled, cas je izgled kao na slici sto je kolega dmr postavio...
     
  12. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    kod mene je ovaj layout vec 10ak dana ako ne i vise
    sada mi je pregledniji,kanali su jedan ispod drugog i lahko je doci do sadrzaja
     
  13. kAcA

    kAcA Aktivista

    Koliko sam skontao, zavisi jesi li logovan ili ne...
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Kod mene je ovako kada sam log in/out bilo da je chrome ili FF:

    [​IMG]

    Ovaj izgled je mislim preko pola godine.
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Evo i meni se promjeni izgled. Na chromeu.. dok recimo na operi ostalo staro stanje.

    [​IMG]

    Primjetio sam da klipovi dosta bolje rade. Kada kliknem na sredinu videa i slicno, odmah ide play a ne neki lag pa cekam da ucita i slicno.

    Smeta mi sto mi je glavni listing ono sto mi on preporucuje pa moram klikati na my subscriptions. Jos jedna dobra stvar jeste sto mi exstension za youtube HD opet radi jer na klipovima koji imaju podesavanje brzine nije odmah bilo u HD-u.

    Koji je razlog promjene ..? Naleth recimo na ovo: http://www.omgchrome.com/how-to-new-youtube/
     
  16. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Bezveze dizajn tbh, nekako skroz prazno izgleda. auto HD mi je radio i prije, neke druge promjene ni ne primijetim.
     
  17. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Meni na 1680x1050 ulijevo ode skroz, nema mi logike da nije na sredini. Jedino kad zoomam pa nastimam da popuni onda i nekako ima smisla, ali ovako tesko.
     
  18. zoi

    zoi Veteran foruma

    I meni je skroz lijevo. Hajd što su mi dodali taj novi skin, al mi još i ovo uvališe. Najbolji mi je bio onaj Panda youtube, što je bila beta faza, pa je ukinuše :(
     
  19. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Ima ovo: http://clea.nr/install/ Ako sad ne radi, vjerovatno ce uskoro procepiti i sa novim ovim, pa eto rjesenja :) Video i to je to :)
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator