Obicni telefon za fiksnu liniju (savjet)

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by azzaro, Sep 27, 2007.

  1. azzaro

    azzaro Aktivista

    Telefon u kuci (simens gigaset) je pred smrt i odlucio sam ga zamijeniti sa nekim novim.
    Ovaj sam uzeo poodavno u posti i vrijeme je za penziju. Otekazuju mu tipke stalno...

    :D
    Treba da je bezicni sa onom bazom, da ima displej sa osvjetljenjem i onaj phone-book sa memorijom. Nesto kao napredniji kucni telefon ali sa cijenom do 100KM.
    Nisam u toku jel BHtelecom i dalje ima nesto u ponudi?

    Kakav je izbor, gdje uzeti i bilo kakav savjet?
     
  2. drdamir

    drdamir Aktivista

    Iz mog iskustva, Panasonic topla preporuka.
     
  3. azzaro

    azzaro Aktivista

    Thx evo vidim sad ima Panasonic KXTG7100 i to 4,5 Km na 12 mjeseci.
    Djeluje mi kao ok ponuda. Vjerovatno ga uzimam.
     
  4. zilo

    zilo Komšija

    Zaobidji Panasonic i uopste bezicne telefone. :)
     
  5. syss

    syss Veteran foruma

    ja imam već valjda godinu-dvije panasonic (tadašnji) top model sa ekranom u boji i glupostima raznim... bez greške radi i što je najbitnije nutra idu 2xaaa nimh baterije koje kupiš za 30-40kn kada padne kapacitet i rahatluk.

    domet je zavidan ako ti to igra neku ulogu.
     
  6. ming

    ming Veteran foruma

    Ma Panasonic, ljudi nemaju konkurencije kod nas. Moj prvi Panasonic ostao u defektu tek kad je ker izgrizao slusalicu. Nema mu smrti.
     
  7. burner

    burner Aktivista

    Hajde se ti nama objasni.
     
  8. vnm_

    vnm_ Komšija

    otvoris i ocistis kontakte stapicima za usi natopljenim u alkohol...
    kad bi se kod mene u domacinstvu tako mijenjao telefon kad pocnu tipke da zezaju pao bi svake godine novi :)
     
  9. azzaro

    azzaro Aktivista

    Znam drug, bio je par puta na slicnim zahvatima al od starca nisam uspio napravit atleticara :D
    Uglavnom sestra ga je unistila 99% pa ce ona to i finansirat, treba nam promjena u kuci.
    Zgodna stvar su i jeftinije sms sa fiksnog.

    Sutra cu objavit review :mrgreen:
     
  10. Stormbringer

    Stormbringer Aktivista

    Ja uzeo neki dan Panasonic 8100 u posti, prvi utisci su jako pozitivni. Za tu lovu (2,2 KM na 24 mjeseca), odlican!
     
  11. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Drug kod mene ima Panasonic koji je uzeo prije rata, i dan danas mu radi bez problema. Kod kuce takoder imam dva neka Panasonicova obicna modela, jednu baznu stanicu i plus jos jednu stanicu za punjenje...rade bez problema evo vec skoro godinu dana...