odkad sam dobio flatrate.....

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Hells, Apr 30, 2005.

  1. Shenron

    Shenron Komšija

    o_O

    Tip prodaje
    Playstaion 2
    Dva orginal joysticka,kabel,daljinski za dvd
    Chip mars2
    50 igrica na DVDu i Cd
    Godinu dana star
    za 200km!

    400km je pre pre pre pre vise dat para za Ps2...radje pricekam PS3... :mrgreen:
     
  2. ming

    ming Veteran foruma

    Moue i ispod dvije stoje 8) :mrgreen:
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Mars2 chip? Pa moglo bi i bolje (recimo Mars3 ili Messiah2 za ove prostore), ali eto nije strasno. Ako ima memory karticu, i model je 39002 ili veci, onda se definitivno isplati. Jos zbavis RGB kabl i perfektno ga udesis za nekih 250KM. A ko zeli da vidi snagu PS3-ce nek vidi ove screenshotove: http://media.ps3.ign.com/media/744/744412/imgs_1.html -enjoy :mrgreen:
     
  4. Sleeper

    Sleeper Komšija

    [​IMG]Zamisli tek kasnije kad optimiziraju kod!? :shock:
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Evo i slika za Elder Scrolls IV: http://media.ps3.ign.com/media/702/702492/imgs_1.html -mada meni licno bolje izgleda igra iz mog prethodnog linka. A jos neke igre koje su u fazi rane izrade, ali nema screenshotova su Half Life 3, Gran Turismo 5, Metal Gear Solid 4 i Final Fantasy (vjeruje se da je XIV).
     
  6. ming

    ming Veteran foruma

    Sta je onda sa XIII :?: :idea:
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    sumnja se da ce biti za PS2, jer PS3 nece izaci za jos najmanje godinu i pol nakon FFXII (japanske da se razumijemo).
     
  8. Shenron

    Shenron Komšija

    Konzole ce uvijek imati igre sa boljom grafikom od onih na PC-u. A jos ako je istina da je CPU od PS3 3-4x jaci od onog na XboX360....loshe se pise M$-u.
     
  9. ming

    ming Veteran foruma

    Grafika ce biti bare bare dok je Cell razorio konkurenciju.
     
  10. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Cell moze raditi sve pa cak i grafiku. Vjerovatno ce se nVidijin graficki procesor vecinom koristiti kao ispomoc glavnom Cell gridu. Jer ukupna procesorska snaga od oko 16Ghz na 64bita nije nikako za odbaciti. Mada je i Xbox360 zvijer od sprave, mislim da barem u mom zivotu nece zamijeniti PS3. Ko ne zna, na MTV-ju ce biti prezentacija Xboxa sa svim detaljima i trailerima iz igara 13.05 u 19:00 sati. Jedva cekam. :wink:
     
  11. Shenron

    Shenron Komšija

    64bit i nije neka prednost. Ima tu dosta nedostataka 64bit tehnologije. Ubrzanje nece biti toliko veliko kao sto ljudi ocekuju. Bit ce ga, ali neprimjetno!

    64bit je dobar mozda i samo zato jer se moze koristiti vise od 2GB memorije (win32bit ne registriraju vise od 2GB...ne znaju radit sa vise memorije).

    Al ne znam. PS3 mi se cini puno superiornijim od Xbox360.
     
  12. Lerok

    Lerok Novi član


    ja sam isto iz zdica ali u sa sam radnim danima :mrgreen:
    ako je taj faca nagodan da ti skida dz ja bih ti dobacio u sa :smt027
    da i ja budem od koristi :arrow: :smt033
     
  13. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma