Online kupovina - diskusije

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Alibegovic, Sep 23, 2009.

  1. donjapa

    donjapa Overclocker

    Moze i dalje koristiti stari layout gdje ima "Confirm receipt" opciju. Ja sam od prvog dana na novom layoutu, ali kad saljem u BH odem na stari layout i odradim to. Ali, opet je cudno, jer nekad mi stari layout loada po defaultu, ali vecinom novi, bas cudno :D

    Edit: Evo kad se uloguje neka samo opali ovo i imati ce stari layout:

    https://www.paypal.com/src
     
  2. selvin

    selvin Moderator

    Skoro su promijenili da nema razlike kad saljes pare za family/services/itd. Sad je sve isto, tako da je moguce da vise i ne radi taj confirm kako bi trebao.
     
  3. dmr

    dmr Veteran foruma

    Sad sam probao i vodi opet na novi layout!?
     
  4. dmr

    dmr Veteran foruma

    A confirm receipt je opcija kojom potvrdjujes prijem robe od prodavca te da mu time odobre novac prije ovih mjesec dana. Ne znam zasto bi ukidali ovu opciju.
     
  5. donjapa

    donjapa Overclocker

    Mozda je Selvin i u pravu, jer kad sam slao bratu skoro nisam uspio naci. A to za stari/novi layout, meni s tim linkom baci na stari layout :S Ne znam stvarno, kao sto sam rekao tacno kako-kad, nekad novi nekad stari. Nema nekakvih pravila.
     
  6. selvin

    selvin Moderator

    I meni vraca na novi. Vjerujem da je do regije/drzave problem. Moguce da su samo za nas izbacili taj confirm recept (tj. kad se salje nama da se ne moze potvrditi vise).
     
  7. dmr

    dmr Veteran foruma

    Pa super ako je tako, meni treba da sestra u USA potvrdi, evo poslo sam joj link pa cemo vidjeti.
     
  8. donjapa

    donjapa Overclocker

    Ono sto je Selvin mislio reci je da za vas (sa bosanskim accountom) nema te opcije, nego da morate cekati. :D

    U mene je Svedski account, pa kad sam slao bratu u BH nisam imao opciju, pa mozda i jeste bas tako.
     
  9. dmr

    dmr Veteran foruma

    Kako god sad mi javise na paypalu kao da njena banka drzi novac na pending i ona mora kontaktirati banku da puste novac. Ovo hebo lud zbunjenog.
     
  10. donjapa

    donjapa Overclocker

    To jer je placala putem PP (ali vukla direktno s banke) u neku zemlju treceg reda (BiH) :D Da li je ovo prvi put? Mislim da ce nakon njenog odobrenja ici bez problema u buducnosti, cisto sigurnost.
     
  11. dmr

    dmr Veteran foruma

    Nije prvi puta da salje, ali je svaki puta morala kliknuti confirm receipt
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Nema toga kod mene duze vremena. Ne pomaze nista niti funkcionise classic view. To sto stoji pending, banka ceka da PP podigne novac. Dodatni safety feature, zaštita od trecerazrednih zemalja, yebaji ga.
     
  13. donjapa

    donjapa Overclocker

    Eh, onda nemam nikakvih dodatnih savjeta, naje...li ste kako god, cekati i to je to.
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Ako se radi o mjesecnim redovnim primanjima, treba se strpiti jedan mjesec i onda ce se interval vratiti na normalu.. haha..
     
  15. dmr

    dmr Veteran foruma

    To ja :D A meni radi onaj link sto si ti NAILS poslo za clasic view ali kad odem na details opet nema confirm receipt :)
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Ja sam provrtio nekoliko linkova i bilo je recimo da pokazu classic view ali svaki slijedeci korak bude moderni. Na kraju sam odustao. Cimnuo support za onu jednu transakciju i sada vise ne obracam paznju.

    Jesu li ti se ikada javili na FB ? Ako nisu, ako hoces, da potrazim onaj mail PP supporta sto sam se sa likom privatno cuo.
     
  17. dmr

    dmr Veteran foruma

    nisu na FB ali jesu na PP mail support. Al hajde sibni na PM da pokusam i to.
     
  18. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ekipa treba mi pomoc.. htio bi naruciti ovaj NES classic ali ne znam sa koje stranice? Usput ne znam kakvo je trenutno stanje na carinom..

    Gledao sam u BiH cijena 200km.. a offical 59$.
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Danas stigao paket narucen 27 februara, drugi zapeo narucen 30 januara. Znaci ipak nije do carine.
     
  20. black

    black Komšija

    Ja narucio 19.februara Raspberry Pi Zero sa PiHuta iz UK , jos uvijek nije stigao. Ne znam sad do cega je pa paket toliko kasni.

    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk