Online kupovina - diskusije

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Alibegovic, Sep 23, 2009.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Ne vidim n ija na PC-u ali kada objavljujes oglas, nisu kategorije opisane tekstom vec..

    [​IMG]
     
  2. bhd

    bhd Veteran foruma

    al sto naplacuju besplatno testiranje boze :)
     
  3. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Pa imaju monopol,moze im se.
    Eto jos jedan primjer koliko je lose po korisnike kada neko ima monopol.
     
  4. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Trend je obrnut.
     
  5. selvin

    selvin Moderator

    Evo vratili se spašeni korisnici. I ostatak spašenih artikala. Pretraga još nema.

    Sent from my SM-F711B using Tapatalk
     
  6. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Upravo uradio najnoviji update aplikacije na 3.9.1 i nemam spasene korisnike.
    Spasene artikle imam vec 3-4 dana a spasene pretrage ne rade...kada kliknes na spasenu pretragu,otvori mi svih pola miliona oglasa na olxu :D
     
  7. Picoooka

    Picoooka Aktivista

    Meni su vratili manje od pola spasenih korisnika koje sam imao :confused: i to spasene korisnike koje sam dodao na listu od 2009 do 2013 god. otprilike.
     
    Last edited: Feb 21, 2023
  8. selvin

    selvin Moderator

    Nema ni kod mene svih spasenih korisnika, sad i ja vidim. Izgleda da spasene radnje nemam u listi. Korisici su izgleda tu.
     
  9. Picoooka

    Picoooka Aktivista

    I kod mene nema nijedne spasene radnje.Nema cak ni spasenih korisnika koje samo dodao u periodu 2009-2013 god.,a koji su u medjuvremenu promijenili nickname.To sam sada primjetio jer sam imao 10-ak prijatelja koji su u zadnjih par godina promijenili nick.

    Spaseni artikli su svi vraceni jer ih nisam imao puno na listi.
     
  10. dams82

    dams82 Komšija

    Pa nije ti to u aplikaciji ionako, aplikacija je samo put do stranice. Kod mene od početka nema spašenih pretraga i spašenih korisnika, ali spašeni artikli mi nisu izbrisani.
    Čitajući komentare mnogi korisnici su dobro fasovali, nekima nema olx kredita, neki se ne mogu prijaviti na svoj nalog i još dosta gluposti, ja ništa od toga nisam doživio osim što sporo sve otvara I često stranica padne, ne možeš ništa otvoriti.

    Sent from my SM-G990B using Tapatalk
     
  11. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    vala kako su ovo uspjeli pokvariti, prestao sam skoro skroz ulaziti.

    nema infinite scrolla, na telefonu kad mjenjam stranice, ne vrati me na pocetak nego ostane na dnu, pa se moras vratiti na vrh, pa onda opet dole da bi promjenio na sljedecu stranicu.

    na ovome se radilo samo da ispadne iz ruku.
     
  12. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    7 dana evo niko ni da upita za neki artikal...dva puta izdvajao artikle,dzaba bacio pare.Necu vise ni izdvajati,nema uopste pregleda ni kada izdvojis.
    Totalno su unistili platformu,novih oglasa nema nikako...prelistam dnevne objave za 2 minute,mislim na nove oglase.Tri dana trazio da pazarim jedan telefon i nisam uspio naci...vecinom niko ne odgovara na poruke.
    Mnogi manje potkovani korisnici ne znaju uraditi update sa stare na novu verziju aplikacije,pisu po netu i pitaju sta je sa aplikacijom.
    A evo,danas je 8. dan ovog fijaska i nista od problema nije ispravljeno...mada su neki pisali rijesiti ce to oni brzo.
    Ovo se nece moci rijesiti sve mjesecima ako ostane sta od korisnika...
     
  13. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa sada radi u smislu da otvara oglase i poruke rade.
    Koliko je loše bilo nerealno je očekivati da će ovo dva updatea riješiti.

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  14. kvaju

    kvaju Komšija

    meni poruke i dalje ne rade, tek kad ručno uđem vidim novu poruku. a ispod nje poruku staru 6+ god.

    ja sam se uplatio izdvajanje danas, pa vidjet ćemo, imam osjećaj nakon update-a da nitko i ne otvara više pik :D
     
  15. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ja sam se pomirio da jedno vrijeme neće raditi kako treba, ili preći na onu Robu ili čekati i prijavljivati bagove.
     
  16. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Ne uplacuj vise,bacanje para.
    Evo samo cu ti reci da za 2 dana izdvojenog artikla imam 40 novih pregleda.Pa sam zakljuci koliko je grohnulo.
    Prije isti nacin izdvajanja,za 2 dana na ovaj artikal preko 300 pregleda.

    Btw.ja sam napravio profil i na roba.ba ali tamo za 6 dana imam 15 pregleda na artiklu ali treba traziti alternativu i pokusati.
     
    iPlay and kvaju like this.
  17. Picoooka

    Picoooka Aktivista

    Evo dodali su mi jos 5 spasenih korisnika :D mozda postepeno budu svi vraceni.
     
    Last edited: Feb 21, 2023
  18. selvin

    selvin Moderator

    Kinezi prekucavaju podatke iz backupa. Treba strpljenja

    Sent from my SM-F711B using Tapatalk
     
    Picoooka likes this.
  19. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Ekipa, javlja mi se osoba koja bi kupila djeciji krevet i tvrdi kao da ima besplatnu dostavu.Ide kao preko bh poste. U principu on napravi link na kojem ima da ja kao primim novac odmah na bankovnu karticu.
    Ja naravno nikad nisam cuo za ovo.Kliknem na to primi pare i onda kucas podatke kao od kartice.Eh posto sam skeptican dam podatke od kartice BBI prepaid.Treba i unijeti koji iznos kao imas na racunu ( trenutno 18KM). I sve unesem kaze treba min 200KM biti.Nema sanse da unosim svoju dje plata ide. Saljem vam slike koje je slao sa linka tog od poste i sliku kao sa postinog sajta o usluzi.
    Ovo mi lici na neki scam.Ispravite me ako je neko ovo koristio da znam da je sigurno.
    Hvala- slike su ispod
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG]
    Ima i chat na kojem ti se kao javlja neka osoba il je bot ne znam sta da kao radis.Kad sam kucao taj iznos koji je na racunu bot se javlja i kaze trrba kao biti min 200KM da se moze vidjeti limit?

    Sent from my Poco X3 pro using Tapatalk
     
  20. Picoooka

    Picoooka Aktivista

    Azijati prevaranti .. na takve poruke ne odgovaraj.
     
    SpookyMoO likes this.