Online prodaja(ebay, amazon...)

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Tensai, May 14, 2019.

  1. Almir

    Almir Komšija

    Kako se pokazao ekupi, kupio bi neki gaming laptop ima sad fina akcija, doplatio bi i 3g dodatne garancije ukupno 5, kakvi su
     
  2. Picoooka

    Picoooka Aktivista

    Kupio sam kod njih frizider,ves masinu,slusalice,pretis lonac i jos nekih sitnica,ali nikada nisam imao reklamaciju da bih potvrdio kakvi su po tom pitanju.Dostava se ceka nekada duze,a nekada 24-48h.
     
    Last edited: Nov 4, 2022
    Almir likes this.
  3. dams82

    dams82 Komšija

    Meni su extra,svake godine kod njih nešto kupim,sad na akciji šta god kupiš dobiješ 10% na slijedeću kupovinu,ja kupio jednu klimu (10% na visa kartice) pa drugu klimu na popust code 10%,pa na kraju sušilicu za veš 10% na code i dodatnih 10% na visa karticu,sve sam dobio odmah sutradan nakon narudžbe. Nikad nisam imao problem s njima. Pola aparata u kući su sa ekupi.
     
    Almir likes this.
  4. selvin

    selvin Moderator

    I ja cesto kupujem kod njih, 3 narudzbe u zadnjih mjesec dana. Imaju dobre cijene sa ovim popustima na kartice i kuponima. Trenutno ima visa + kupon, 10+10%.

    Sto se tice povrata, ja sam imao jedan slucaj prosle godine, vratio sam uredjaj kupljen greskom i vratili su mi lovu. Tako da je i tu pozitivno iskustvo. Dosad nisam imao povrata zbog garancije, ali vjerujem da je ok.

    Ali na zadnje dvije dostave se cekalo 7-10 dana. Tako je i pisalo prilikom kupovine, a doslo je i malo prije.
     
  5. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja uzeo slusalice prije 4-5 mjeseci i pisalo dostava 5 do 7 dana maximum, a paket dobio nakon skoro okruglo mjesec dana. Jos uplatio 8-9KM postarine. Zvao ih i valjda nisu imali na stanju, a narudjba prosla.

    Mada nedavno, mozda prije 2 sedmice narucim PS5 controller sa 15% popusta, uz besplatan shiping, i dodje za dva dana.

    Oba artikla u odlicnom stanju sve ok.
     
  6. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Da se i ja upisem. Uzeo nedavno kad im je krenula ova akcija BF neke slusalice, pisalo dostava dan-dva. I fakat dodje drugi dan odmah ujutro, jos dostavljac fino nazvao i upitao hocu li biti u stanu tad i tad. Za razliku od nekih dostavljaca koji jave cim se pojave ispred zgrade.
     
  7. dmr

    dmr Veteran foruma

    Sta se ovo desava sa aliexpresom, postarina za cipele od 50-150$?
     
    Last edited: Nov 5, 2022
  8. dams82

    dams82 Komšija

    Ja prije par godina naručio veš mašinu,kad zovu nemaju na stanju i nude mi neku skuplju za isti novac,ja nisam htio jer mi dimenzije nisu odgovarale,uzmem jeftiniju i vrate mi razliku novca na račun,mašinu dobio sutradan. Tad su slali euroexpressom,sad šalju sa
    x-express ili ove državne pošte.
     
  9. Reznor

    Reznor Overclocker

  10. dams82

    dams82 Komšija

    Ovo su oni što te vode na promocije za medicinska pomagala i onda te ubijede da nešto kupiš od njih po nekim nenormalno visokim cijenama, žrtve su uglavnom starija populacija i penzioneri koji čak mogu dobiti odgođeno plaćanje potpisivanjem ugovora na licu mjesta.

    Sent from my SM-G990B using Tapatalk
     
    Reznor likes this.
  11. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ko ce ga znati. ja htio uzeti neku led traku da mi malo svijtli priguseno negdje u cosku, dostava 150 dolara skoro. nidje veze.