Oralna hirurgija

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Ziks, Mar 2, 2014.

  1. Konjislav

    Konjislav Komšija

    Nema sta da se brines, daju ti anesteziju, i nista ne osjetis. ;)
     
  2. bhd

    bhd Veteran foruma

    zasto takvo misljenje?
     
  3. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Ne razumijem se nesto kako se koji zub zove, ugl. neki dan sam izvadio jedan kao kutnjak s desne strane, zub mi se bas bio pokvario s obzirom da nazalost potrefio nekog zubara koji kako se na kraju pokazalo i nije najbolje strucan za svoj posam
    Zao mi je sto sam kasno uocio, tu mi je izbijao jos jedan zub i tako suzbijao ostale, pa su mi se malo iskrivili donji prednjo zubi nekad ravni sad ko grablje
     
  4. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Gledam raja masovno vadi osmice i to mahom hirurski cim krenu nicati. Meni su srecom imale mjesta za niknuti (izvadio sestice u djetinjstvu) pa se sve stisnulo, u redu su.
     
  5. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Deri Aquafresh

    I da te Oral B cetkice su zakon . Ja sam sa jednom preduro nosenje aparatiča . Nema dalje od njih .
    I ne stedit na zubima kad tad ti se obije od glavu :D

    Neko spomenu da mu frka ici zubaru pa ganja lasersku , nek ti derne anesteziju neces nista osjetit jedino ako zivac ne liječi to udara u mozak .
     
  6. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    a sto se nasmija jbt :lol: :lol: kralj si, nema sta :)
     
  7. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ma i root canal (lijecenje) nije nesto stasno, ja sam i to radio bez anestezije, prvi termin je malo zeznut, vec drugi i treci je maciji kasalj, uglavnom dezinfekcija i ciscenje kanala zivca nema, te zatvaranje.