P Ati Radeon 9500pro 128MB

Discussion in 'Računari i komponente' started by elvis, Feb 16, 2006.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. elvis

    elvis Novi član

    Problem je u tome sto ja ne pretendujem budale kod prodaje, vec ljude koji znaju o kojoj se grafickoj kartici radi, i da ove graficke kartice ne dolaze sa ovakim cooler-om tako da mi nije namjera da uvaljujem rog pod svijecu , a ti iz oglasnika nekada me pitaju "koliko FPS-a kartica moze da gura igrice" ? :shock: , naravno ja pitam da li ga zanima koliko FPS-ova imam kad igram pacman-a, naravno vecini od njih je bitna cijena, a ne da li je kartica ispravna, a o DirectX 9 podrsci ne treba ni govoriti jer samo sute i disu u slusalicu pokusavajuci da skontaju o cemu ja pricam 8)
    Zato sam oglas dao na ovom forumu, jer vjerujem da cu nekoga ko se razumije moci obradovati, a sto se tice tvog komentara u vezi cijene, to nije u redu ako nisi pri parama, ne treba da podcijenjujes ovaj komad hardwer-a, jer vjerujem da je dobra kupnja za sve koji jos koriste maticne ploce sa AGP-om. 8), ovo sto cu sad napisati nije mi cilj da kudim tudje komponente sa ovog oglasnika eto npr. Sheremet prodaje 9600( bez sufiksa "PRO") za 180 KM,i ta je cijena u redu jer je takva kartica u plusu 270KM, ali zato moja kartica pojde tu karticu i pita ima li jos.
     
  2. Bimmer

    Bimmer Novi član

    Momak u oglasima 9700pro ide za 200km a tu tvoju pojede za dorucak. Ne bih da ja tebi kvarim posao ali 3 i vise godina staru karticu za te pare ces ovdje tesko prodati.

    P.S. Vidim da vech prodajes u oglasima, a u istom broju sam vidio 9700pro za 200km.
     
  3. syss

    syss Veteran foruma

    oke čovjek ima svoju cijenu i ako netko hoće kupiti može se javiti na pm.
     
Thread Status:
Not open for further replies.