P: Creative EP-630

Discussion in 'Igre, konzole, telefoni i drugi gadgeti' started by AhmeT, Oct 10, 2009.

  1. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Prodajem ove slusalice:
    [​IMG]

    Slusalice su nove, neotpakovane (mogu se na licu mjesta isprobat). Imam iste takve vec vise od godinu dana, i super su :) Nije sad da ih hvalim, al krenuvsi od reprodukcije visokih tonova, pa sve do basova, nemaju zamjerku. Potrebno je malo prilagodjavanje na ovaj tip slusalica, in-ear, ko prije ih nije koristio prije, al to obicno traje prvi dan, i onda je sve sasvim normalno. Sto se tice glasnoce, kod kuce obicno drzim glasnovu na 1, od 15 na SE W610, i sve se savrseno cuje. U autu ili busu je dovoljno na 40-60%, sto ce cijenit oni koji vode racuna o sluhu, jer tolika glasnoca, manja od 60dB ne steti nimalo uhu.


    Slusalice ne dolaze u kutiji, nego u platnenoj vrecici, koja sluzi eto da ih stiti, a i izgleda kul xD Inace je ova verzija jeftinija od ove sto je u kutiji, sto je po meni i nelogicno jer kad se kutija otvori, i baci, slusalice ostanu nezasticene, dok ih ova vrecica stiti od prljavstine, prasine, petljanja i sl.

    [​IMG]
    Ovako to izgleda, i osim samih slusalica, dodju i 2 para dodanih gumica. Ja koristim ove najmanje, jer mi one odgovaraju, dok osobe sa malko vecim usima mogu koristiti i ostale.

    Cijena: 30KM
    Lokacija: Gradačac, Tuzla, te sva mjesta na autobuskoj liniji Tuzla-Gradačac. Mislim da bi bilo izvodivo sredit i primopredaju u Sarajevu.
    EDIT: Moguce slanje i preko poste, pouzecem, znaci cijela BiH.
    Kontakt: PM

    Link na creative stranicu, link 2 na amazon sa reviewima. Ukoliko malo i proguglate vidicete da su ovo otprilike best buy slusalice u ovom cjenovnom rangu, do 50ak $.
     
    Last edited: Jul 8, 2019
  2. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Bump.
     
  3. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Bump :)