P: HP iPAQ RW6815 (HTC Atom) ppc

Discussion in 'Računari i komponente' started by efo, Aug 13, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Bez uvrede ali mi slike nista ne znace. Ne vide se ni ostecenja okvira (i ako ovako izgleda u dobrom stanju) a kamoli displeja. Jedino mozda mala "packa" na desnoj slušalici i desnom dijelu pored slusalice.

    Licno sam mislio na ovakav makro:

    [​IMG]


    Ali, za ovo treba digitalni aparat. Jedino da ti vjerujem na rijec. Javim ti jos sta sam odlucio.
     
  2. efo

    efo Komšija

    Lave, znam ja dobro sta je macro, ali nemam tel sa istim (vidis mi u sign koji mi je tel). Dodan je podatak i o mem kartici u prvi post. Cijena ne ide ispod 50
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

  4. efo

    efo Komšija

    ja kao da potpuno neispravan telefon prodajem... svejedno sam dalje spustio cijenu jer mi hitno trebaju pare, a ako ni po ovoj cijeni ne ode kroz par dana, povlacim ga iz prodaje i nosim u servis
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Kaontao sam ga ja ali.. ne znam sta cu s njim. Ako naleti nekog keša, javim ti se. Mozda zamjeni K750. Nemoj nositi jos u servis. Makar ovih desetak dana.
     
  6. selvin

    selvin Moderator

    Ma ovo ide meni, samo da efo pristane da posalje postom, u pregovorima smo :D
     
  7. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ja sam ga konto kupit samo da se zatvori oglas a uopste mi ne treba :D al eto selvin je bio brži.
     
  8. efo

    efo Komšija

    daj dino ako si iz sarajeva da to zavrsavamo :D
     
  9. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Nisam druze iz capajeba,vidis u profilu lokaciju :D











    Al kod kuce sam trenutno,Gračanica :wink:
     
  10. selvin

    selvin Moderator

    Dino je iz Gracanice. De hajd sta ti fali, posalji, 99% ljudi salje postom. Vecinom kupac ne zeli da mu se salje postom jer ne zna u kakvom je stanju uredjaj :)
    A prodavac mora dobit pare svakako.
     
  11. zokki01

    zokki01 Novi član

    daj frende dobro da sam vidio jel se moze to pouzecem u hrv jer ja sam iz hrv ...imam tog hapejca :D ali me jebe ekran pao mi je i ekran mi je otiso pa bi nabavio tog sta god da je osteceno samo ako je ekran dobar ja sretan touch mi radi
     
  12. efo

    efo Komšija

    cemu ovoliko ENTER-a =D
     
  13. efo

    efo Komšija

    ekran je u super stanju, samo tesko ce to do hrv dogurat :)
     
  14. zokki01

    zokki01 Novi član

    neznam tocno kako ide ovako iz bosne u hrv znam da unutar drzave to ide dobro i dost jeftino ...cak i da me postarina izadje kojih 100 kn -27 cca konv. marka mi je ok jebem se vec mjesec dana da nadjem bilo kaj jedan mi kupljen pred nosom posle nisam ni naiso vise...a mob je prejeben sve sljaka nis ne sere kakva ti je baterija?
     
  15. efo

    efo Komšija

    baterija 1dan jaceg ili dan i po prosjecnog koristenja, klasika za ove uredjaje
     
  16. selvin

    selvin Moderator

    Neces valjda za Hrvatsku slat, a da meni u Zivinice ne posaljes :D
    Hajd posalji to sutra, poslao sam ti podatke. Eto ako ne budes dobio pare, javi se ovdje na forum javno i poslat cu ti 60KM :D Nek me banuju ako ne posaljem :D
     
  17. zokki01

    zokki01 Novi član

    za koliko ga prodajes malo sam se izgubio od spustanja cjene i to ? znas mozda kako ide postom bosna-rvacka koliko vidim na netu nije neka jebada prakticki isti klinac kod nas ima hp express , overseas city express mislim da oni i međunarodno...full bi htio kupit to jer kozna kad cu opet naic
     
  18. efo

    efo Komšija

    nemoj me kruha ti =D nisam ni u bosni nikad slao postom a ne u rvacku
     
  19. zokki01

    zokki01 Novi član

    cekaj minut sad cu ja da saznam :D
     
  20. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Evo od mene jedan brzi guide,znaci odes u postu,kazes onoj teti,dobar dan htio bi poslat ovaj uredjaj na odredjenu adredu pa da primalac plati pouzecem,hocete mi molim vas obracunati postarinu,ona izvaga pita za adresu i rekne ti iznos i da ti uplatnicu da popunis ime primaoca i posiljaoca i cijenu.Na onih 30km dodas troskove poste i to je to.Ti naravno na licu mjesta platis postarinu a selvin kad bude preuzimao uredjaj plati iznos koji pise na uplatnici a to je da ponovimo 30km+postarina i tebi za koji dan na vrata dodje postar i donese ti novce,prosto kao pasulj.
     
Thread Status:
Not open for further replies.