P: HP iPAQ RW6815 (HTC Atom) ppc

Discussion in 'Računari i komponente' started by efo, Aug 13, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. selvin

    selvin Moderator

    Ja sam mu sve to objasnio na private, samo sto sam mu rekao da cu ja platit postarinu, a moze i tako. Neka napise sve zajedno da je otkupna. Pomoc ce ti ona teta na salteru, ne brini :D
     
  2. zokki01

    zokki01 Novi član

    nista prodaj ti to selvinu ja sam sad zvao hp (hrv postu) oni neznaju kako je od vas prema nama jer to bi ti trebao njih zvat tojest tvoju postu iz hrv za bosnu na paket od cca 300g ide nekih 250 kn postarine to je nekih 67km pretpostavljam da ni kod vas nije puno jeftinije za slat nama :(( steta
     
  3. efo

    efo Komšija

    sutra se cujemo selvine. ide mi na kurac taj tvoj avatar. moro sam to rec :mrgreen:
     
  4. selvin

    selvin Moderator

    Je li ti sad lakse? :D Hajd sad posalji postom, ne budi... :mrgreen:
     
  5. efo

    efo Komšija

    sutra ili prekosutra najkasnije
     
  6. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Chat na PM.
     
  7. efo

    efo Komšija

    moze lock na ovo...
     
  8. selvin

    selvin Moderator

    Samo da se zna da ja nisam dobio ovaj pocket pc, nego ga je efo zamijenio za pokvaren qtek s100 kojeg sad prodaje za 20KM :lol:
    Tako to ide moj efo kad poletis za parama :D
     
  9. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    E jest *apak.Iznevjerio je raju.
     
  10. efo

    efo Komšija

    Ukratko lave, ja dobio ispravan qtek s100 koji se gasio, sto mi lik naravno nije rekao. U pokusaju da ga popravim (fleshanjem roma), bricko sam ga.
     
  11. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Bilo kako bilo nemoj vise ovdje stavljat svoje oglase,selvin je bio musterija da kupi robu koji ti prodajes a ti nisi htio da mu posaljes,kakav si ti to prodavac.Tacno si zasluzio da dobijes po usima.
     
  12. efo

    efo Komšija

    Nisam htio da mu posaljem jer mi se bilo mrsko peglat sa necim sto nikad nisam radio, da je selvin iz sarajeva, na kucna vrata bih mu donio telefon
     
  13. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    A kad ti je riba prvi put u zivotu ponudila mindje :D jesil i njoj reko' NECU nisam ja to nikad radio. :D

    Ajd da ne spamamo vise bezveze.

    Odjava.
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    ..ili sta vec. Fino sam ti rekao da sacekas da bi ga ja mozda uzeo. Taj telefon za te pare sa takvim manama je bio djabe. Bolje da si ga bacio nego sto si tako mjenjao. Ne znam sta te toliko tjeralo da ga se rjesis.
     
  15. efo

    efo Komšija

    Najkrace receno, nestrpljivost. Bilo proslo jbg. Moze li konacno taj lock
     
  16. GW

    GW Moderator

    Malo kulture ne bi škodilo ovdje.
     
Thread Status:
Not open for further replies.