P: iPhone 6 16GB

Discussion in 'Igre, konzole, telefoni i drugi gadgeti' started by NAILS, Dec 8, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Nov. Nije nikada ni upaljen. 1000KM

    [​IMG]
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    970KM
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Odgovaraju mi zamjene za:

    G3/4 (ne ova Stylus verzija) bez tragova korištenja uz adekvatnu doplatu
    Novo 700D tijelo
    Nov: CANON EFS 10-18 IS STM uz adekvatnu doplatu
    Canon 15-85mm EF-S IS USM u dobrom stanju
    24" ISP monitor
     
  4. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Što si ga raspakovao kad ga nisi palio?
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Ma mahinalno skinem celofan, da uslikam za pika koje je boje. Poslije se sjetim da pise negdje na kutiji.
     
  6. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    E tu si se bas zezno...nisam ni ja znao, ali ovi sto uzimaju iphone, celofan im svetinja :D
    Sa celofanom je 1030, tako da mislim da ces nazalost moraci ici sa nizom cijenom.
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Mozda imam još celofan. Sa naljepnicom je Asbis ..neka umotaju ponovo.. hehe. Šalu na stranu, vidim i ja poslije mene raja pita: jel' vakum. Kontam kakav crni vakum. Ni na kraj pameti mi to nije bilo vec ga mahinalno raspakujem, uslikam i vratim u kutiju. Nisam ga u ruci imao jednu minutu i ako iz nekog razloga razumijem taj stav. Dosta je robe na piku NOVO a koristeno par mjeseci. Neki dan naletim na aparat, nov.. 10 000 okidanja. Ali eto, barem se ovdje na forumu ne mutimo. Nisam rekao ni da je cijena fiksa.

    Ja sam ga dobio na takmičenju i tim švercerima po piku koji kukaju za celofan ne spuštao cijenu tamam ga nikada ne prodao. Prije cu ga pokloniti nekome u familiji. Meni zaista ne treba. Pa se nadam da cu ga ovdje na forumu prodati nekome ko zaista zeli telefon a ne da me zayebava sa celofanom da zaradi na njemu. Eto ponudio sam i zamjene jer znam da se nema para i ako mi to u pocetku nije bio cilj. Na piku ga mijenjam samo za pare.

    Hajde eto moze zamjena i za neki IPS monitor, 16:10 24" pozeljno da je relativno nov + adekvatna doplata.
     
  8. kvaju

    kvaju Komšija

    Ma iPhone se može provjeriti kada je prvi put aktiviran online, ako ga nisi palio nemoj ni paliti, a ko cjepidlaci previše nemoj ni prodavati.
     
  9. bhd

    bhd Veteran foruma

    to je onaj 1 GB memorije ?
     
  10. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Šta još primaš u zamjenu? Ganjam taj telefon.
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    kvaju - Nesto mi je kolega oko toga povezivanja na net govorio ali nisam puno obracao paznje vec mu rekoh: "Nije ni upaljen tako da ..sta god ti to znacilo".

    bhd
    - Da, ovo je prva šestica. 6S/6S plus je sa 2GB rama.

    Alibegovic
    - Vjeruj mi da sam i ovu listu na silu sklepao. Cisto da raja ima više izbora. Ako mi još nesto padne na pameti, napisat cu ali bih najradije (osim novca) LG G3 32GB ili foto oprema koju sam naveo.
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Ono sto bi mi mozda odgovarao u zamjenu:

    -G3 poželjno nov ili polovan bez tragova korištenja
    -Novo 700D tijelo
    -Canon EF-S 15-85mm EF-S IS USM u dobrom stanju
    -Canon EF-S 10-22mm F/3.5-4.5 USM samo nov
    -Canon EF-S 10-18mm IS STM samo nov
    -24" ISP monitor do 500KM.. ništa skupo
    -SAMSUNG 840 120/128/250GB
    -Zvučna do 100KM da provjereno radi na win10
    -Logitech K360 novo bez korištenja (naša slova)
    -8GB DDR3 1866+
    -BEYERDYNAMIC DTX 710 novo
    -Shure SRH 440-E novo
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Ode za 950 kolegi sa foruma. Moze lock.
     
Thread Status:
Not open for further replies.