P:Logitech G5

Discussion in 'Računari i komponente' started by WERTHER, Jul 18, 2006.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. WERTHER

    WERTHER Novi član

    Prodajem miš Logitech G5.Cijena 80KM.
     
  2. 3125

    3125 Komšija

    Odakle si? Bas mi se nekidan raspao mis :D Trenutno sam na mnogo starom IBM-ovom kuglasu :) Kontao sam da uzmem nesto za petobanku da mi malo duze traje, ali i ovo fino izgleda. Koliko je star i u kakvom je stanju
     
  3. Neso

    Neso Komšija

    LOL @3125 cuj fino izgleda.Pa ovo je jedan od najboljih Gamerskih miseva na svijetu koji se mogu naci.Pa cojvece ovaj mis ima 2000 dpi laser engine.Uz njega dobijes i male tegove na plocici koje mozes skidati i stavljati po zelji tj. mozes mijenjati tezinu misa do 36 grama ja mislim.Onda imas image Processing: 6.4 megapixels/second.Ja sam ga sebi mislio uzet dok sam imao lovu.Uzimaj jer je mis BETON i sto je jako vazno jeftin je :mrgreen: Nov ti je 150 km pa ti sad gledaj :D
     
  4. 3125

    3125 Komšija

    To se tako kaze :) Mozete lockat ovo
     
  5. zilo

    zilo Komšija

    Bacanje para.30-ak maraka je plafon za misonju.
     
  6. 3125

    3125 Komšija

    Ma najskuplji mis kojeg sam kupio je bio 25 KM, neki logitech xyz i poslije sedmicu dana mu se tockic pokvario, a prekuce se raspao na dva dijela :D
     
  7. Neso

    Neso Komšija

    Jeste ali Logitech G5 ce ti trajati duze 10 puta od tog od 30-ak maraka :p i sa tim losijim misem ces se muciti i na kraju ces ga zamijeniti :D
     
  8. 3125

    3125 Komšija

    Ma ja od 97. nisam imao misa skupljeg od 25-30KM hocu sad da vidim kako je to :D Ako se predomislim uvjek ga na gaymersima mogu prodati nekom levatu za 100KM :D
     
  9. VR6

    VR6 Komšija

    pricaj odakle si sta si kako si ?
    da se nadjemo
    i moze li zamjena :D
    imam stvarcica neki pa ako te interesuje :p !
     
  10. Neso

    Neso Komšija

    @3125 kupuj ti ovo drug vidis kako traze mis.Kazem ti ja neces se pokajat ni sekunde.Znas kako lezi u ruci :D :D
     
  11. Qler

    Qler Veteran foruma

    ja sam sad uzeo MX500 :) i prezadovoljan sam :) a i prije sam imao logitech :) i trajao je evo haman 3 godine :) i eno ga i sad ko' nov :) radi ko doxa :) samo sam htio da malo promjenim :D inace ljudi ne shavatju mis tastatura monitro ozbiljno... konta to ono samo da ima... a upravo to najvise koristi... i veoma je bitna i ergonomija misa i tastature i svega pogotovo danas kad svi provode vise vremena u vozanju misa nego autica :) u glavnom prije bi sebi kupio extra mis i tastaturu a "odvadio" pare od graficke ili procesotra.. jer ne drzim i ne gledam to...
    ufff :D OT zesci :D

    edit: izvinjavam se na greskama, na poslu sam a glava me nevjerovatno boli...
     
  12. Neso

    Neso Komšija

    @Qler upravo tako :D
     
  13. syss

    syss Veteran foruma

    jel da lockam?
     
  14. 3125

    3125 Komšija

    Sto da ne :)
     
  15. WERTHER

    WERTHER Novi član

    Stvar riješena , lockajte temu
     
Thread Status:
Not open for further replies.