P/M: Diablo 3 RoS acc

Discussion in 'Igre, konzole, telefoni i drugi gadgeti' started by extibo, Sep 27, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. extibo

    extibo Komšija

    Prodajem svoj D3 Battlenet acc. 3 barbariana na seasonalu, Immortal King's set, speedfarm Wastes set (whirlwind) i full xp support barbarian. Pored seasonala, tu je i non-season Wastes i support barbarian i crusader. Oba veoma dobro gearana sa svim pripadajucim setovima i weaponima, osim zadnjeg seta za crusadera.

    IK set je full ancient, za Wastes fali helm, iako je veoma dobro rollan, tako da ancient nece biti neki upgrade. Ne treba se ni pominjati da su svi weaponi ancient sa veoma dobrim rollovima. Takodjer ima gear za IK/Wastes combo, rend solo build. Svi bitniji legendary gemovi su 70+, te nije lose pomenuti da svaki char na seasonu ima fino rollan Hellfire amulet.

    Clearao sam 4man grift 72 na pocetku sezone, bio sam u top 100 neko vrijeme. Bez problema se moze ici do grift 80 sa ovim gearom. Solo sam isao do grift 61 sa IK/Wastes rend buildom, nisam htio da idem vise jer mi nije toliko bitan solo, ali sigurno se moze ici do 66. Imao sam jedan failed attempt na 65, pri kraju rift bossa me je disconnectalo i vise nisam pokusavao.

    Za bnet profil i detalje mozete se obratiti na PM.

    Cijena accounta je 70KM. Eventualna zamjena za GW2: Heart of Thorn preorder key.

    EDIT: Po najnovijem saznanju, cijena acca je dosta veca. Stoga, korekcija cijene na 400KM. Na stranim forumima prodajem za 400€. Jos uvijek je aktuelna GW2 expanzija + doplata.
     
  2. extibo

    extibo Komšija

    BUMP. Moze zamjena za mainstream graficku kartu do 400KM. Oglas je aktuelan jos nekoliko dana i onda ide lock.
     
  3. extibo

    extibo Komšija

    Lock.
     
Thread Status:
Not open for further replies.