P: Maticna ECS Elitegroup P4ITA

Discussion in 'Računari i komponente' started by Dark Ride, Dec 11, 2006.

  1. Raptor

    Raptor Aktivista

    I to sve za plocu koja vrijedi sitnis od 15KM? Nemojte biti smijesni... Pa zar nista u Hrvatskoj ne mozes naci??

    @Dark Ride... Nemoj misliti da ti kvarim biz...
     
  2. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Je, fakat PREkomplicirano. Ajd razumijem da je tesko nac s423 maticnu.
     
  3. mbudimir

    mbudimir Novi član

    Ovako, oni od vas koji su pratili razvoj socketa, znaju da se socket 423 prodavao jedno 6 mjeseci i da se može u njega ubaciti samo nekoliko P4 proca. Pretpostavljam da su šupci (Intel - inače surađujem s njima kao game developer :)) naglo prekinuli priču s 423 zbog RAMBUS memorije (ta je memorija popušila od DDR-a: bila je skuplja, a nije imala toliko bolje perfomanse, mislim da je frekvencijski bila brža, ali je imala veći latency).
    Uglavnom meni je moja matična DFI WT70-EC brzo crkla, te sam kupio novu (ASUS P4C800 Deluxe, socket 478, DDR memorija), novi procesor, novi ram itd.
    Ovih dana si kupujem novi monitor i grafičku, tako da sam si polagano skupio kompenenata da sastavim novi komp (nisam nikad prodao 423 proc i RAMBUS memoriju, a sad nemam kome da ga uvalim) i treba mi matična.
     
  4. mbudimir

    mbudimir Novi član

    Zaboravio ključno napisat - 423 matičnih nema po hrvatskim online oglasnicima - jedino ih ima u rubrikama kupujem!