P: Q9450 PC i Q6600 PC

Discussion in 'Računari i komponente' started by Vedo, Jun 13, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Vedo

    Vedo Moderator

    Uzeo sam Pik kao orijentaciju za cijene, a za raju sa foruma ide popust na komplet:

    [​IMG]

    580, za HWB raju 400 KM



    [​IMG]

    450, za HWB raju 350 KM



    Oba PCa SAVRSENO ispravna, nikad ni 1Hz clockana. Prva ruka (ako kome znaci).
    Ako se nadje kupac za 1 od ova 2, mozemo kombinovati komponente pa ubaciti npr. 8800GT u ovaj Q6600 i sl.
     
  2. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Nisu ti cijene strasne ni za ovo podneblje. Malo jacha graficka u oba, i oshini :)
     
  3. Vedo

    Vedo Moderator

    Bump
     
  4. Vedo

    Vedo Moderator

    450 KM za ovaj Q9450 PC.
     
  5. Vedo

    Vedo Moderator

    400 za Q9450 i 350 za Q6600. Pa ode - ode :)
     
  6. dmr

    dmr Veteran foruma

    stavi na PIK, ja nikada ovdje nisam nista prodao :D
     
  7. Vedo

    Vedo Moderator

    Na piku je vec Q9450. Nula potraznja :/
     
  8. RaP

    RaP Komšija

    obadva kompa su odlicna upari grafu dobru i gurace sve
     
  9. Vedo

    Vedo Moderator

    Viska su mi, a i treba mi lova za neke druge gluposti :)
     
  10. dmr

    dmr Veteran foruma

    Moras cekat dok neko ne naleti, ja sam za grafu zadnji puta cekao 2 mjeseca cini mi se :D
     
  11. Vedo

    Vedo Moderator

    Prodah veceras ovaj Q9450 kolegi sa foruma "Dzeno". Ja odradio format, instalirao sve drivere, Win 8, i jedno pola updatea. Win 8 nije aktiviran, nit sam ga pokusao aktivirati.

    Dzeno ga donio kuci i kaze probao ga je na 2 razlicita monitora, PC se upali, ventovi se zavrte ali ne baca sliku nit se cuje kakav zvuk. Kao sto rekoh, kod mene taj PC godinama radi bez fehlera, nikad nit jedan freez nit BSOD, od prvog dana sve na stocku. Zna li ko sta bi moglo biti?
     
  12. dmr

    dmr Veteran foruma

    Dzeno nije prebacio monitor na input sa kojeg prima signal? :)
     
  13. Dzeno

    Dzeno Novi član

    Probano na dva monitora ista stvar, No singnal. Druga stvar ventovi se vrte na cooleru i kucistu ali racunar nedaje onaj "beep" zvuk nakon restarta cak ni kakon vađenja Rama i graficke kartice.
     
  14. dmr

    dmr Veteran foruma

    pa je li ima spojen speaker unutar kucista?
     
  15. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Meni se često dešava kada ove starije mašine skopčam na svoj monitor preko vga ne baca sliku ma šta radio bukvalno ko da je monitor ugašen dok na burazovom samsungu lcd-u 19-ki normalno baci iz prve sliku.
     
  16. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    provjeri kabal,pokusaj sa drugim nekim(grafa>monitor)
     
  17. Dzeno

    Dzeno Novi član

    probano na dell ultrasharp u2312hm preko dvi nista, takođe preko vga kabla sa dvi konverterom isto nista. Probano na samsungovom syncmasteru nisam siguran koji model isto nista , jednostavno nakon paljenja centralne monitor i dalje ostaje u sleep modu.
     
  18. dmr

    dmr Veteran foruma

    A da li hdd nastavi ucitavati winse, cuje li se zvuk ulaska u winse? Jesi li probao komp kod Vede?
     
  19. Dzeno

    Dzeno Novi član

    Nikakav zvuk se ne cuje.
     
  20. Tensai

    Tensai Komšija

    Meni miriše na crknutu matičnu.Jesi li resetovao CMOS?
     
Thread Status:
Not open for further replies.