P: Sapphire Radeon X1950PRO 256MB PCI-E [BOX]

Discussion in 'Računari i komponente' started by Dark Ride, Feb 1, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Dark Ride

    Dark Ride Aktivista

    Prodajem:

    Sapphire Radeon X1950PRO 256MB PCI-E [BOX sa kablovima, DVI konvertorima, CD, itd) - 380KM (Stara cijena: 400KM)

    [​IMG] [​IMG]

    U odličnom stanju, kao nova. Korištena 3 mjeseca i to vrlo malo.
    Prodajem zbog nabavke nove graficke.

    Lokacija: Tuzla/Sarajevo
     
  2. Dark Ride

    Dark Ride Aktivista

    Nova cijena: 380KM
     
  3. Dark Ride

    Dark Ride Aktivista

    Evo dajem uz grafu PCI USB 2.0 USB Controller (5xUSB 2.0) i jednu Realtek 10/100 mreznu karticu !!!
     
  4. Dark Ride

    Dark Ride Aktivista

    Hajde ljudi. Ako ne prodam to petka, nema nista od prodaje.
     
  5. AdoSA

    AdoSA Komšija

    De ti nabavi AGP i eto me u Tuzlu u roku 24 sata :wink:
     
  6. Dark Ride

    Dark Ride Aktivista

    Evo moze i lokacija Sarajevo.

    Rekao sam ti da mogu nabaviti ali s'tim da platis unaprijed.
     
  7. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Dark ba budi malo realan. Ko će ti dati 5 glava unaprijed i to da te uopšte ne poznaje ;)
     
  8. Neso

    Neso Komšija

    Tako je i meni radio :wink: Ipak sam morao da dodem i licno to zavrsim.Sto je i najbolje.
     
  9. ming

    ming Veteran foruma

    Onda odes u firmu ostavis avans i narucis.
     
  10. TopniK

    TopniK Komšija

    Ja bih mu ostavio. Inače momka sam tek jučer upoznao ali smio bih mu ostaviti.

    Jednostavno procjena ličnosti...Mada se mnogi prodaju kao finjaci a onda... :twisted:

    :D
     
  11. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Tako će i da bude. Mada treba da dođe u Sarajevo za koji dan ali nije Sapphire. Ali šta je tu je, kad nema bolje. Iz ličnog iskustva znam da se pare NIKADA ne trebaju davati unaprijed sem ako imaš garanciju (kao npr. dati avans u nekoj firmi da se naruči) da nećeš biti zaje*an.

    Dark nemoj se uvrijediti ja te i ne znam i ne mogu pričati o tome hoćeš li me opaliti po ušima ili nećeš ali da ti šaljem keš u Tz, a da pojma nemam ni ko si niti išta, pa umlatio bi sam sebe kakvim tupim predmetom po glavi
     
  12. ming

    ming Veteran foruma

    Onda mojne zachatavat temu, logicno je da i on trazi avans da dovuce. Ako neces bujrum trgovina.
     
  13. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Super pa si mi objasnio. Ne bih znao da ima u trgovinama hehe :wink:
    Nego ja to onako pričam. Mislim bezveze mi je davati takvu ponudu. Daj pare na lijepe oči pa moli Boga da to bude kako treba ... Ajd neću više pretrpavat oglas ovaj ... sory raja
     
  14. neverland

    neverland Novi član

    Sjedes u auto, ili autobus
    Dodjes, vidis covjeka, uzmes br. licne karte, adresu i sve ostalo
    Ostavis mu kes, ako te sjebe, znas gdje ga mozes nac, mada sumnjam da ce te covjek sjebat jer je dosta stvari prodo ovdje na forumu tako da.....
     
  15. Neso

    Neso Komšija

    Ma momak je je 1/1 fakat.Nece izradit vidi se na njemu al eto samo sto voli da prvi pare dobije :mrgreen:
     
  16. Big_Brown_Beaver

    Big_Brown_Beaver Aktivista

    a jos prodes stivijevom mahalom eeeeeeeee :mrgreen:

    ide dzeger...pa bono vox pa stivijeva kuca :mrgreen: ...jelde neso :mrgreen:
     
  17. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Nije, izmedju dzegera i bone ima i bruce dickinson.
     
  18. Neso

    Neso Komšija

    Ma joj kad sam dosao tamo bio sam ko' fata u Merkatoru :lol: :mrgreen: Moras balonom ici do prvog granapa :mrgreen:
     
Thread Status:
Not open for further replies.