P: WoW Cataclysm Account

Discussion in 'Igre, konzole, telefoni i drugi gadgeti' started by Hellscream, Dec 29, 2010.

  1. Hellscream

    Hellscream Novi član

    Dakle, prodajem WoW Cataclysm Account sa lvl 85. Warriorom, lvl.80 Death Knightom i lvl.80 Shamanom (i još par midlevel charactera). Warrior (main) se nalazi u jednoj od top 5 raiding guildi na serveru (sa Cataclysm raidanjem počinju u prvoj sedmici januara, slot je zagarantiran), trenutno HC geared sa 345 iLvlom i 2 epica; ima epic flying, 50 000 golda (još par hiljada u materijalima i slicno) , enchanting i jewelcrafting kao profesije, te maxed archeology skill. Na njemu sam očistio sve raidove u WotLK (osim Algalona) i ima 6900 achievment poena. Altovi posjeduju Blacksmithing, Inscription, Alchemy i Engineering profesije, dual spec talente i old world flying.
    Cijena 200 KM (mislim da je vrlo razumno, obzirom da prazan wow acc sa svim ekspanzijama u radnji ne dodje mnogo manje). Lokacija: Sarajevo; Razlog prodaje - nedostatak vremena. Imena likova, server, guilda i eventualni dogovor putem personal messagea :)
     
  2. Konjislav

    Konjislav Komšija

    E gdje si bio prije jedno 3-4 sedmice, kad sam bio trazio da kupim acc. Prije 3 sedmice sam kupio sve wow-ove.
     
  3. bhd

    bhd Veteran foruma

    Predobra ponuda.. pu vec da imas locka mozda bi se i mogli dogovoriti :D
     
  4. Hellscream

    Hellscream Novi član

    Prije 3-4 sedmice nisam ni pomisljao da prodajem acc :D Al' sad je dosao vakat da se skidam sa ove droge, i et... :D A locka nazalost nemam, al imam lvl 40 magea :p Da usput dodam još par sitnica - na accu su i lvl 29 (bivši) twink rogue, lvl 40 mage, lvl 25 paladin i lvl 27 druid, nekoliko heirloom (BoA) itema /plate, mail i cloth chest i shoulderi, staff za castere i greatsword/, a na warrioru ima hrpu nekih vanity djidjamidja (pedesetak petova, 60 i nesto mountova ukljucujuci i black drakea i fossil rapotora, stare rp opreme od t1 do t6, full t8, 25m t9 i sanctified t10 set, shadows edge, 30ak tabardi te jedan legendary Bindings of the Windseeker za Thunderfury)... Nisu neke bogznakako bitne stvari, al eto :D
     
  5. Stryker

    Stryker Komšija


    Prodaješ drogu po forumu, je li ? :mrgreen:
     
  6. Hellscream

    Hellscream Novi član

    Refresh. Acc idalje na prodaju. Cijena 160KM :smt006