P5N-D - Imal' ko iskustva?

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by NeXs, Oct 23, 2008.

  1. NeXs

    NeXs Novi član

    ugrabih jednu od onih povoljnih 8800gt-ica u pcplusu, prvo kontah ici na plain vanilla p5k-icu...al 16/16 sli mi zvuci very interesting..po nekom prosjeku, zadnja moja 2 racunara su mi trajala(traju) po 5 godina..(p2 i p4)...pa imati nesta kol'ko tol'ko future-proof me privlaci...

    zapravo sam 99% odlucan da cu je uzeti, al rekoh da upitam imal' ko kakva iskustva iz prve ruke o_O
    i kad smo vec kod pitanja, da slucajno neko ne zna gdje bi se moglo zbaviti cooler master elite 330 kuciste? u plusu ga je bilo mescini, al valjda zamjenili sa 332 verzijom koja je ruzna k'o kurac da oprostite

    zee 330 veržn:
    [​IMG]
     
  2. Esh

    Esh HWB

    Radi se o sasvim ok ploci. Planiras ici na SLI sa 8800 GT?
     
  3. NeXs

    NeXs Novi član

    ne sad, al kad za godinu or so ne budem mog'o igrati na ~1280x960/1024...bilo bi fino uglaviti dodatnu 8800gt-icu za ~150KM umjesto kupiti mega-ultra-geforce-pupa-hava 999 za 600KM
     
  4. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    P5N-D ima problem sto se chipset pregrijava ko lud, a ne dodje vent tako da ako ti nije kuciste prozracno ili ako nisi stavio neki vent preko ovog ... velika sansa je da prne...
    Ajmo rec da nije mudro uzimati P5N-D bez dobrog chipset coolera

    jesi chekirao ue?